Spider-Man 3D Olarak Geliyor! Detaylar…

Spider-Man serisinin 4.sünü beklerken insanlar, Sony bir açıklamayla serinin iptal olduğunu ve konuya baştan başlayacaklarını açıklamıştı. Sebep olarak da yönetmen Sam Raimi’nin tavrını ve başrol oyuncusu Tobey Maguire’nin üniversite zımbırtısını bahane göstermişlerdi. Doğru veya yanlış, öyle veya böyle seri ilk 3 filmle orada noktalandı. Bugün gelen habere göre, sil baştan yapacak serinin her filminin 3 boyutlu olarak hazırlanacağı. Avatar’daki kaymağın farkına varan her cin yapımcı bu teknolojiye kaymaya başladı. Futbol maçlarının bile 3 boyutlu izlenebildiği günümüzde, Dünya Kupası’nın 3 boyutlu izlenme çalışmalarının yürütüldüğü günümüzde, bu 3 boyut haberleri git gide artacaktır. Bunun haberini önceden de yazmıştım zaten.

Bu arada; yeni serinin yönetmen koltuğunda, resimde de gördüğünüz Marc Webb olacak. Kimdir bu derseniz? (500) Days of Summer derim. Herkesin ayılıp bayıldığı, sırf beğenmedim diye formspring’ler üzerinden hesap sorulma noktasına kadar gelindiği filmin de yönetmeniydi kendisi. İlk ciddi projesi de diyebiliriz hatta. Bakalım bu kadar çok beklentiye sahip filmin altından nasıl kalkacak…
Senaryo ise, daha önceden 4 filmin senaryosu için kalemi eline almış James Vanderbilt‘e emanet edilmiş. İsmi henüz belirlenmeyen ilk film 2012’de sinema severlerle buluşacak.


4 Comments

 1. mit dedi ki:

  >Pfff… Kim istedi ki 3D olmasını? Ben bu olaya hiç ısınamadım şahsen. Göz yorucu ve gereksiz bir özellik bence.

 2. Kısaca Fd dedi ki:

  >Avatarı bile boyuttan çalarak izledim..DVD leriyle birlikte adam akıllı gözlük verseler bari..

 3. SirEvo dedi ki:

  >@mit
  Avatar'ın getirdiği etkilerden biri maalesef. Kimine göre pozitif, kimine göre de negatif oluyor. 🙂
  3D olması fiyatlar açısından da pek hayırlı olmuyor tabii ki ama adamlar zaten kazanırken şimdi amuduyla götürcekler parayı. :))

  @Kısaca Fd
  Ben hala izlemedim Avatar'ı. :/

 4. Kısaca Fd dedi ki:

  >Birşey kaybetmiş sayılmazsın.Açıkcası " eh işte" denilebilecek bir film di…

Yorum Yapın

Arts Blogs