Sinemada Evlenme Teklifi Nasıl Olur?

1-2 hafta önce “inanılmaz evlenme teklifi” diye bir video patlama yaptı sosyal paylaşım sitelerinde. Eleman 3 ay boyunca dünyanın her tarafında dolaşıp yabancılara tek tek kelimeler söyletiyor ve ortaya çıkan video enfes bir şeye dönüşüyor. İlk izlediğimde yemiştim ben de ama sonradan biri uyarınca farkettim, şahane bir reklam sıkıştırmışlar olaya. Yine de fikir olarak gerçekten “inanılmaz”dı.
O videonun üstüne bu videoya rastgelince paylaşayım istedim. Kullanılan mekan ve teklif türünü de hesaba kattığımızda “burada paylaşmayacağım da nerede paylaşacağım” sorusu gündeme geliyor zaten.
Yaratıcılık sınır tanımayınca böyle bir iş çıkmış ortaya. Eleman bir ekipten yardım istiyor, kız sinemaya götürülüyor. Film öncesi gelen fragman, aslında müthiş bir fikire öncülük ediyor.

Bu da mı reklam yoksa diye tartışmak yerine fikirin güzelliğini tartışalım bence. Hani gayet uygulanabilir bir teklife imza atmış arkadaş… :))


3 Comments

  1. Berre dedi ki:

    >Oburunu izlerken reklam oldugunu fark ettigimden hic etkilememisti beni, ama bunu yuzumde aptal bir siritma ve "ayy cok guzeeell" efektleri ile izledim 😛

  2. OziiX dedi ki:

    >Bununda sonunda reklamı varmış. 🙂 Gene de güzel, diğeri gibi "aha ben burdayım" yapmamışlar.

  3. Ying Yang dedi ki:

    >Prestige 13 sene geç mi kalmış oldu şimdi? :)) Güzel teklif olmuş. Film gibi hayatları olsun…

Yorum Yapın

Arts Blogs