SHO: Kötülükte Üstümüze Yok!

Dizileriyle kalbimizi çalan Showtime kanalı, 2011 Comic-Con için her yıl basılan dergiye bir reklam bırakmış. Ama ne reklam. 1 haftayı geçmiş piyasaya çıkalı, ben daha yeni görüyorum veya farkediyorum diyeyim. Müthiş ve yaratıcı bir sloganın yanında her diziye ayrı ayrı parantez açıp verdikleri isimler de ayrı bir güzel. Bad Ass Dexter’dan Bad Influence Shameless’a kadar olmazsa olmaz diziler. Herhangi birini izlemeye başlayın, beğenmeme olasılığınız yok diyebilirim. Derginin tamamı burada. Resme tıklayıp büyüterek daha detaylı bakabileceğinizi de hatırlatayım.

Ek: Yine Showtime’ın şöyle bir tanıtım videosu mevcut. Aynı karakterlerden.


22 Comments

 1. Anonymous dedi ki:

  >kanka biraz alakasız olacak ama süper bir dizi var flight of the conchords diye. izle sen onu.

  http://www.youtube.com/watch?v=VliB5k-sJBI

  ahanda promosu. dünyadaki en süper dizi.

 2. SirEvo dedi ki:

  >Tavsiye için teşekkürler. Fırsat olursa başlarım. 🙂

 3. Anonymous dedi ki:

  >kanka hani her yorum değerliydi. yayınlamamışın diğer yorumu.

 4. SirEvo dedi ki:

  >Yayınladım yahu. Gözükmüyor mu sende?

 5. Anonymous dedi ki:

  >kanka bırak forumda life, cali falan dizi arıyon. mr.browns boys falan. – hayatımda bu kadar kötü yabancı komedi dizisi görmedim herhalde. acayip kötü. – sen benim diziyi izle bak. promoyu izlemedin spoiler diye biliyorum. izle sen onu diziden sahne içermiyor. spoiler yok benden garanti. dünyadaki en süper dizi flight of the conchords ya. emmy adayı falan olmuştu. senin favori ödüllerin.

 6. SirEvo dedi ki:

  >Bi sıkıntı var sanırım. 🙂

  Öncelikle Emmy benim favori ödüllerim değil. Takip ediyoruz buraya bir şeyler karaladığımız ve dizi falan izlediğimiz için.
  Sonra, dizi aramıyorum ben. Bak sağ alt tarafta Dizi Ajandam var. Orada takip ettiğim diziler mevcut. Bir hayli var. Dizi arayışında değilim, hele komedi arayışında hiç değilim. 🙂

  Mrs. Brown's Boys'a "bu kadar kötü dizi izlemedim" diyorsan, demek ki zevklerimiz farklı ve senin çok beğendiğin bir diziyi ben çok büyük bir ihtimalle beğenmeyeceğim. Çünkü Brown's Boys'u izlerken acayip eğleniyorum ben.

  Son olarak, senin dediğin diziye de bakacağım. Bu kadar ısrarla önerilince merak ediyorum ama genelde hüsran oluyor. Coupling en büyük örneklerinden. Bir türlü kendimi veremedim diziye.

  Yazdıklarımı yanlış anlamazsın umarım. Görüşmek üzere. 🙂

 7. Anonymous dedi ki:

  >tamam kanka dizinin ne kadar süper olduğunu yazarsın buralara. bunlar izlenire bile girecek bence.

 8. SirEvo dedi ki:

  >Beğenirsem tabii ki yazarım, sana da teşekkür ederim de adını öğrenseydik keşke. Adsız adsız olmuyor öyle. 😀
  Al bir gmail hesabı, gerçi vardır, sağ taraftan da İzle de, o kadar. 🙂

 9. Anonymous dedi ki:

  >anonim olunca duvarları yıkıp, saçmalayabiliyorum güzel oluyor. adımla yazsam güzel bir üslupla mantıklı bir şeyler yazmam gerekecek. iyi oluyor böyle. dp'deyim ben. see you another life yani.

  dramada iyisin kanka da komedi de sıkıntı var. benim diziyi izle komedi anlayışın açılsın. hbo hem. her bölümü 10 kere izlemişimdir.

 10. SirEvo dedi ki:

  >Valla izlediğim komediler belli, beni eğlendiriyor. TBBT ve TAAHM ikilisi de kırıp geçiriyor. Daha ne olsun. 🙂

 11. SirEvo dedi ki:

  >Bu arada ufak bir dipnot, Californication komedi değil, sağlam bir drama.

 12. Anonymous dedi ki:

  >Californication'ın drama olduğunu biliyorum. Öyle bilgileri hiç ıskalamam, tüm dizilerin yaratıcılarını ezbere bilir, hayran olduğum dizilerin yazarlarına yönetmenlerine kadar araştırırım. Sorun yok yani. Kanka Flight of the Conchords'u izle sen. Bu diziye olan sevgimi bu yazacaklarımla özetliyorum.

  Yaratıcılarını oyuncularını falan saymayacağım da bak bölüm yazarları ne yapıyor onu bile biliyorum. Damon & Iann bunlar Inbetweeners'ı yazıyor. Troy Miller Bored to Death yönetiyor, yürütücü yapımcısı. Paul Simms bir bölüm Broadwalk Empire yazdı. Taika gitti kendi filmini çekti falan. Yapımcı şirket mi nedir Dakota Pictures o da aynı Bored to Death ile. Hiç bir bilgiye bir yerden bakılmamıştır. Kendi kafamda. Tüm şarkıları ezbere biliyorum. Glee gibi değil ama şarkılar, dahice hepsi, orjinal şarkılar. Her gün forumunda en ufak gelişmeleri bile takip ediyorum. Süper dizi bak. Bak bir bölümüne. Soracam burdan izledin mi diye.

 13. SirEvo dedi ki:

  >Hiçbir dizinin yaratıcısını yönetmenini bilemem, takip edemem. Öyle bir şey yapacak olsam, tüm hayatımı onları ezberlemeye ve araştırmaya adamış olmam gerekirdi. 😀
  Ajanda dolu zaten epey, fırsatım olursa izleyeceğim artık. 🙂

 14. Anonymous dedi ki:

  >Michel Gondry yönetmişti bir bölümünü hacı. Başka bir dizi yönetmedi hiç. Dizinin yaratıcısı ve yönetmeni de The Muppets'ı yönetiyor. Yaratıcısı ve başrolü de müziklerini yazıyor. Ayrıca başka bir yaratıcı ve başrolü de Men In Black'de rol alacak. Cuma günü vizyona girecek Rio'da bir şarkı yazdı ve söyledi. Nigel karakteriyle. HBO hem. HBO ya. Ekşisözlükteki yorumlar süper. Breaking Bad 3.sezon finalinde kameranın karşısındaki abi var. Emmy adaylığı var. Yeni Zelanda hem. Grammy ödülü var en iyi komedi albümü dalında. Youtube'da bir videoda 20 milyonu geçti . Google'ın konferansında falan konser vermişlerdi. O kadar süperler. IMDB puanı 8.9 galiba. Simpsons'da konuk bile oldular. Takvimin en başına geçsin istiyorum dizi. http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=flight%20of%20the%20conchords

 15. SirEvo dedi ki:

  >İyimiş de bunların hiçbiri benim için bir etken değil. Benim sevmem gerek. 🙂
  Bu arada izleyeceğim dizilerle ilgili yorumları okumuyorum ben, haberin olsun. 🙂

 16. Anonymous dedi ki:

  >teknik olarak benim dediklerimde bir yorum. bu da öyle. evet. ne diyeyim abi kendin bilirsin benden bu kadar. bayağı bir yırtındım. rss falan da yok ben de ha bi şey yazdın mı diye bakıyorum. twitter'a falan da bakıodum acaba izledin mi diye. napim.

 17. SirEvo dedi ki:

  >Bu kadar çok istiyorsun yani izlememi öyle mi? Gözlerim doldu valla, yeminle.

  Çok mu ya, topu topu 2 sezon zaten. Seni kıracağıma kalbimi kırarım daha iyi. İniyor, hemen bu gece pilotu izliyorum. Görüşürük. 🙂

 18. Anonymous dedi ki:

  >çok sevindim. yumiyum! anonim'mim aslında kırabilirsin de bence, kimin kalbi kırılıyor belli değil sonuçta. ehehe. kırma ama. yazarsın buralara bir şeyler. yedek f5leri çıkartayım.

 19. SirEvo dedi ki:

  >Atarım yorum izleyince. 🙂

 20. SirEvo dedi ki:

  >Hocam bu komedi mi?
  Komediyse ilk 15 dakikasında falan gülmem gerekiyordu sanırım. 😀
  Tarz olarak çok farklı. Hoşuma gitmiyor bu absürdümsü şeyler. =(

 21. Anonymous dedi ki:

  >Evet bayağı bir absürd. Bilmiyordum ben. Sağlık olsun. : Daha da bu konu altına yazmam. Gereğinden fazla yorum oldu.

 22. SirEvo dedi ki:

  >:P

Yorum Yapın

Arts Blogs