O hapiste ama filmi tamamlandı…

Polanski’nin akıbetinden geçenlerde attığım postta bahsetmiştim. (Bkz. Tecavüzden yargılanan Polanski’yi salmışlar!) Adam hapisteyken de boş durmamış sayın seyirciler.

Kadrosu geniş mi geniş The Ghost filmi o hapisteyken tamamlanmış. Filmin vizyona uyarlandığı romanın yazarı ve aynı zamanda filmin de senaristi olan Robert Harris haberi vermiş. Yemişim Polanski‘yi, tamamladık ulen biz demiş. 🙂

The Ghost filminin başrollerinde, Pierce Brosnan, Ewan Mcgregor, James Belushi, Tom Willkinson, Kim Cattall ve Timothy Hutton gibi isimler var. Kadrodan beklentiler haliyle yüksek.
2010’da vizyonda olacak film İngiltere’nin eski başbakanı tarafından hatıralarını yazmak için görevlendirilen hayalet yazarı konu alıyormuş. Araştırmaları sonucu ele alınması güç bir konunun malzemelerine ulaşan hayalet yazarın(hayalet yazar?) hayatı tehlikeye falan giriyormuş. Ekstrem bir olay da yok gibi…


3 Comments

  1. arnawut dedi ki:

    >Ewan Mcgregor için izlerim ben bu filmi ama diğer başrol kadrosu yaşlıymış bayağı ki Pierce Brosnan oldum olası itici gelmiştir bana :pff:

  2. SirEvo dedi ki:

    >Tek bir oyuncu için film izleme olayına bayılıyorum ve bunu ben de çok yapıyorum. 😀

  3. pepp dedi ki:

    >Ewan Mcgregor ki Trainspotting ile olayı zaten başlarken bitirmiş insandır 🙂

Yorum Yapın

Arts Blogs