Misfits’in 3. Sezonunda NATHAN Yok!

TBBT’de Sheldon, HIMYM’da Barney neyse Misfits’teki Nathan da odur benim gözümde. Diziyi izlememin en büyük sebeplerinden biri. Öyle bir karakter yaratmışlar ki, yeryüzündeki en piç insanlardan biri belki ama baştan sona onun replikleri, hareketleri ve tavırları götürüyor diziyi.
Ve siz öyle bir karar alıyorsunuz ki, öyle bir karakteri diziden çıkartıyorsunuz ki, resmen “izlemeyin kardeşim 3. sezonu” diyorsunuz seyircilere.

Evet, az önce aldığımız habere göre, Misfits’teki Nathan karakterini canlandıran Robert Sheehan dizimizin 3. sezonunda yer almayacakmış. Bu nasıl bir mantıktır anlamak mümkün değil. Bu çocuk ne kadar kaprisli ne kadar artist olursa olsun o dizide tutmak zorundasınız. Umarım en kısa zamanda “tamam, hatamızı kabul ediyoruz, Nathan 3. sezonda da olacak” diye bir açıklama yapılır.

Nathan’ın neden diziden ayrıldığı konusunda net bir haber yok ama yerine Rudi diye bir karakterin geleceği yazıyor. Yani eğer böyle bir şey gerçekleşirse çok fazla Misfits’çiyi hem üzerler hem de kaybederler. Benden söylemesi.
Ahanda dizi tavsiyesi başlığında kendisiyle ilgili yazdığım kısım. Nathan’ın gitmesi gerçekten dizi açısından çok büyük bir kayıp.

“22 yaşında İrlandalı Robert Sheehan canlandırıyor Nathan’ı. Nathan, yeryüzüne gelmiş en şerefsiz varlıklardan biri. 1 dakika konuşsanız gebertmek isteyeceğiniz türden bir insan. Sürekli milletle alay eden, lakaplar takan ama hayatı hiç takmayan bir karakter. Ama bu karakteri öyle bir tasarlamışlar ki, ama Robert Sheehan öyle bir oynuyor ki, onun arkadaşı olmak, sürekli yanında takılmak falan istiyorsunuz. Hareketleri, küfürleri, verdiği hazır cevapların müthişliği, ve daha saymama gerek olmayan ve sizin keşfedeceğiniz yönleriyle diziye süper bir hava katıyor.”


18 Comments

 1. Sycorox dedi ki:

  >Yuh ya, o adam dizinin kilit adamıdır, diziyi buruşturup çöpe atsalar daha iyiydi :/

 2. Spooky dedi ki:

  >büyük eksiklik ama ilkokul cocugu gibi ağlamaya gerek yok. oyuncuların programları uymayabiliyor, kendileri ayrılmak isteyebiliyor…

  o dizide tutma zorunluluğu diye bir şey de yok tabii. fevri olmamak lazım. önyargılı da yaklaşmayın. yazarların maharetine kalmış.

  bu arada geçen yıl bütün oyuncuların 3 sezonluk kontratı olduğunu söylemişti sheehan. buna rağmen diziden ayrılıyorsa film kariyeriyle ilgili olması muhtemel.

 3. SirEvo dedi ki:

  >@Sycorox
  Al benden de o kadar.

  @Spooky
  Çok sevdiğiniz bir diziden çok sevdiğiniz bir karakter ayrılıyorsa ilkokul çocuğu gibi ağlanıyor bazen. 🙂
  Ne için olduğu önemli değil, bence kesinlikle dizide tutulması gereken bir karakter. Çok fazla reyting kaybı yaşayıp devam ettiremezler zaten Nathan diziden çıkarsa.

 4. nora dedi ki:

  >Haaaayyyyyııııııırrrrr!!!!

  Nathan'sız bir Misfits kesinlikle aynı olmayacaktır, orası kesin. Ama diziyi buruşturup çöpe de atmam hayatta çünkü diğer karakterler de çok başarılı oluşturulmuş, senaryo şahane, çekim tekniği ağızlara layık… vs.

  Evet, üzülürüm Nathan giderse,
  Evet ağlarım çocuk gibi,
  Ama yine de izlerim =}

 5. gzde dedi ki:

  >yok artık! zaten bir lokmacık sezonları var ne kadar etkiliyor olabilir ki kariyerlerini. bulsunlar bir yolunu:) tamam bütün karakterler süper dizide ama nathan'ın yeri ayrı. umarım döner:/

 6. Murat Locke dedi ki:

  >Gelecekteki Simon gelse bile kurtaramaz bu durumdan ^^

 7. Çavlan dedi ki:

  >ne olursa olsun izlerim misfits'i tabii ki, ama şu an ağlamak istememe engel değil bu. ne demek nathan gidiyor? ne demek? ne demek?!

 8. Anonymous dedi ki:

  >İlk bölümü izler, toparlayamamışlarsa bırakırım.

 9. SirEvo dedi ki:

  >@Çavlan
  Ben de çözebilmiş değilim, kendi istemiş falan diyor Kelly twitter'dan. O gitti ama biz hala buradayız, alışırsınız artık falan diyor. Garip.

  @Adsız
  Kelly'nin aksan için izlemeye devam ederim gibime geliyor ama Nathan çok ama çok büyük bir eksik ya. Müthiş bir karakterdi.

 10. Edizliv dedi ki:

  >Ne ettin Sirevo…her açtığımda blogu mutlu bir haber veya faydalı bilgilerle mutlu olurdum mutlu ederdin beni…bu haberle günümü altüst ettin…
  Değil nathan'ı sevmediğim alman kızı bile çıkarsan oturmuş kadroda eksiklik hissedersin..ama bu NATHAN…vay arkadaş…
  Şok oldum…Yerini ne ile doldurmaya çalışacaklar acaba…

 11. SirEvo dedi ki:

  >Alman kız hangisi yav? Kelly'den mi bahsediyorsun yoksa şu aksanı tuhaf olan? O Alman değil, fazladan İngiliz. 😀

 12. Leah dedi ki:

  >üzüldüm. ama dizide daldan dala konuyorlar bir şekilde bulurlar ilginç süper gücü olan birilerini. severiz biz de onu. umarım.

 13. SirEvo dedi ki:

  >İlginçliğini sevseydik keşke be Leah, ama adam çok fena oynuyor karakteri. Ve karakter de çok fena. Öyle bir karakter yaratmaları çok zor. =(

 14. Edizliv dedi ki:

  >alman sanıyodum ben onu yaw….yok böle bi telaffuz:D

 15. SirEvo dedi ki:

  >Bende aksan fetişliği var. Ölüyorum o kızın aksanına valla billa. 😀

 16. MendhiCS dedi ki:

  >Sayende başlamıştım ben de bu diziye ve sayemde de bir sürü insan izlemişti. Hepsine önermiştim ve sevmişlerdi. Ne diyeceğim ben şimdi onlara Sirevo?
  🙁

 17. SirEvo dedi ki:

  >Diyecek bir şey bulursan bana da haber ver dostum. 😀

 18. Elif dedi ki:

  Diziyi onun sayesinde izliyodum resmen nası çıkarırlar ya diziden tadı tuzu kaçtı tüm zevki kaçtı gelen yeni karakter de bokum gibi ! Nathanı özledim beeeennn

Yorum yapın

Arts Blogs