MISFITS’e 3. Sezon Onayı

Ayılıp bayılarak izledikten sonra tavsiyemi dinleyenlerin de aynı tepkileri vermesini sağlayan dizi Misfits için 3. sezon onayı gelmiş. Aslında ilk 2 sezondaki tepkilere bakarsak bu pek sürpriz olmadı diyebiliriz tabii ama bir başka İngiliz dizisi Paradox’u da severek izlemiş (ayılıp bayılmadıkydık diye mi yoksa?), hatta üzerine de bir şeyler yazmıştım blogu ilk açtığım zamanlarda. Ama o güzel giden dizinin çat diye yarıda bırakılması İngilizlere olan inancımı bu yönde etkilemişti. Hatta Luther gibi bir efsaneyi bile (hemen efsane yaptım) muallakta bıraktılar en başta, işte o zamandan beri hiç güvenim kalmamıştı.

İlk 2 sezonunu bir çırpıda bitirdiğimiz, hatta bitirmekle kalmayıp başkalarına da silah zoruyla izlettiğimiz Misfits’i, Nathan’ı, Kelly’i hatta Simon’ı en az bir sezon daha izleyebileceğiz. Duyanlar duymayanlara söylesin…

Dizi Tavsiyesi: MISFITS (2009)

2 Comments

  1. Ying Yang dedi ki:

    >Paradox için en çok üzülenlerden biriyimdir herhalde. Gayet güzel giderken bitivermesi İngiliz mantalitesine hayır dua etmememi saplamıştır. Misfits izlemeye başladım. İlk sezonun 4. bölümünde yeterrrr diye bağırasım geldi. Arkadaş bu kadar mı küfredilir. İçim bulandı. Yeter. Sezonu bitireceğim ama bünye lügati kaldırmıyor maalesef.

  2. SirEvo dedi ki:

    >Adamların küfür etmesi bile güzel be abla. O sezon finalinden sonra da izlemeyi bırakırsan ayıp edersin valla. 😀

Yorum Yapın

Arts Blogs