Jeneriğine kurban!

Dizi jeneriği dendi mi ilk aklıma gelenler Dexter ve Nip/Tuck. İzleyip de en beğendiğim diziler olduğu içindir belki bilemiyorum ama her ikisinin de kaç tane bölümünü izlediysem hepsinde izlemişimdir o harika jeneriklerini. Bunların yanına bir tane daha eklendi artık; Ezel.
İlk bölümünü izledikten sonra pek yanına uğramasam da son haftalarda TV’de futboldan ayrı izlediğim tek bir şey var o da daha çok Ramiz dayısıyla efsane olan dizi EZEL. Senaryosuyla, oyuncuları ve oyunculuklarıyla, şahane çekimleriyle, konunun işlenişiyle, müzikleriyle, yani bir dizide aradığım her şeyin olmasıyla komple bir dizi olan Ezel’in yetmiyormuş gibi jeneriği de bir harika. İzleyenler izlemeyenlere izlettirsinler lütfen. Özellikle 55. saniyede giren o müziğe bitmiş durumdayım. Tekrar tekrar dinliyorum, izliyorum.
Bu arada;
Toygar Işıklı‘yı Müziklerindeki kalite, Kerem Deren ve Pınar Bulut‘u Senaryodaki ve özellikle o sözler o laflar o konuşmalardaki incelikler, Uluç Bayraktar‘ı da Yönetmen koltuğundaki başarısından ötürü kutluyorum. Ben yazdım diye kaliteden ödün vermezsiniz umarım.


6 Comments

 1. Kasux dedi ki:

  >niye lan HIMYM'ninde jenerik güzel:)

 2. SirEvo dedi ki:

  >@csyasoo
  Evet hatırlıyorum yazıyı ama şu an o görüntü gözükmüyor hiç. İlk tanıtımlarda yer almıştır belki de. :))

  @Kasux
  Onu izlemiom ben. : )

 3. Bubenmishim dedi ki:

  >dizi hakkındaki tüm yorumlarına katılıyorum…gerçekten her taş yerine oturmuş gibi..buda zevkle bir dizi izlememize neden ..her pazartesi gözlerimi ayırıp izliyorum:)))
  sevgiyle kal…

 4. Kasux dedi ki:

  >niekine??

 5. SirEvo dedi ki:

  >Komedi dizilerine hastalığım olmadığı için, üstüne çok fazla sezonu da yayınlandığı için üşeniyorum. Mesela 2. sezonundan itibaren izlemeye başlamış olsaydım adapte olurdum ama bilmiyorum, çekmiyor beni bu kadar fazla sezonu yayınlanmış diziler. Belki de başlasam birkaç günde bitireceğim tüm bölümleri ama istek yok işte. Birisi gelip dese ki hadi aç HIMYM baştan itibaren hepsini izliyoruz, ancak öyle olur galiba. 😀

  @Bubenmishim
  Yorumun için teşekkürler efem.

Yorum Yapın

Arts Blogs