Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman ve Afiş [Güncellendi]

< style="text-align: justify;">Hızlı ve Öfkeli dendiğinde Google’ın en sevdiği bloglardan biri olan CineShoot içerisinde son bir bilgilendirme yapma gereği duydum yeni afiş gelince. Film için duyurulduğu günden beri isim sıkıntısı yaşanıyordu ama yayınlanan bu ilk afiş noktayı koydu. Serinin 6. filminin ismi resmi açıklamaya göre Hızlı ve Öfkeli 6 (Fast & Furious 6) olacak.

Geçtiğimiz yaz aylarında çekimleri başladı diye yazdığımda zaten filmle ilgili bütün bilgileri vermiştim. Oyuncu kadrosunu herkes ezberledi gerçi ama bir tekrar daha yapalım. Vin Diesel hem eskileri toplamış hem de yeni isimler katmış. Ortaya da enfes bir liste çıkmış. Dwayne Johnson, Luke Evans, Michelle Rodriguez, Paul Walker, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky, Gina Carano gibi isimleri izleyeceğiz yeni filmde. Chris Morgan‘ın senaryosunu yazdığı filmi ise Justin Lin yönetecek.

Sadece bu kadar mı? Tabii ki değil. Şimdiye kadar yayınlanan görsellerden de bir bukle hazırladım Hızlı ve Öfkeli severlere. 24 Mayıs 2013‘de vizyona girecek film için sabırsızlananlara güzel bir jest olsun. Serinin 6. filmi için yayınlanan ilk afiş yukarıda, bugüne kadar yayınlanan bütün görseller (kamera arkaları dahil) hemen aşağıda. Vizyona girene kadar sizi kesmeyeceğini biliyorum ama şimdilik bununla idare edelim. Yakın zamanda da ilk fragman düşecektir… (derken…)

Edit: Super Bowl’un nimetlerinden biri de Hızlı ve Öfkeli 6’nın fragmanı oldu. Serinin yeni filmine ait ilk fragman internet ortamına düşünce yazıya ekleyeyim istedim.


One Comment

  1. FeeLThePain dedi ki:

    Tank??? Anlaşılan serinin “öfkeli” kısmı bu filmde çok ağır basacak 😀

Yorum Yapın

Arts Blogs