Heroes, Show TV’de!

İlk bölümlerini rastgele indirdiğim ve öylesine izlemeye başladığım Heroes bir anda kendine bağlamıştı. İlk sezon bittiğinde herkes 2. sezonu bekliyordu deliler gibi ama yapımcılar, reytingler karşısında büyülenip olayı sakız gibi uzattırınca senaristlere, 2. sezonun bitmesiyle ufaktan “yeter” sesleri başlamıştı. Aynı bizim “Yıldırım Demirören Yeter” gibi, 2. sezondan sonrası işkence gelmiştir herkese. Zaten izlemeyi bırakan insan sayısı da az değildir o süreçten sonra. 4. sezonun sonlarına yaklaşan (umuyorum son sezon olur) dizinin son 3 bölümünü izlemiş değilim ve hiç de merak etmiyorum ne olmuş ne bitmiş diye ama sırf zaman geçsin diye bir ara izleyeceğim.

Neyse. Başlıkta da belirttiğim gibi; Digitürk’ün Lost’ta, Star’ın Prison Break’de yaptığını Show da Heroes’da yapmış. Fantastik 3lü tamamlanmış gözüküyor. Dizi serüvenine başlamamı sağlayan 3 yapım da çok gerek varmış gibi Türkçe’ye kazandırıldı ve kazandırılmaya devam ediyor.
Bundan böyle haftasonlarını Heroes’u Türkçe dublajlı izleyerek geçirecek insanlar. Bugünden itibaren, Cumartesi ve Pazar günleri 2 bölüm yayınlayacakmış Ezel’i Atv’ye kaptıran Show TV. Vatana millete hayırlı olsun…


4 Comments

 1. csyasoo dedi ki:

  >Bende denk geldim bugün.Dublajlı olmuyor ya 😀

 2. kutupayusu dedi ki:

  >bi şeyide orj bıraksak ….

 3. kartalizma_okan dedi ki:

  >orjinal kalması mümkün değil altyazıyla nasıl yayınlayacak :s

  ama dublajla da bu filmler çok kötü oluyor, korkum o ki dexter'ı da yarın öbür gün alcaklar Türkçe dublajla izlettirecekler hiç güzel olmayacak sonra dizinin adı kötü kalacak:)

 4. Çavlan dedi ki:

  >korkunç olmuştur eminim dublajlı… zaten hiç merak etmiyorum, 3. sezonun ortalarında (ki kendimi zorlayarak gelmiştim 3'e) bırakmıştım, şu an para verseler izlemem, o derece soğudum heroes'dan. hatırlıyorum da ilk sezonunda nasıl olay olmuştu, adı hep prison break ve lost'la birlikte anılıyordu, şahane dizi diyorduk falan… vay be.

Yorum yapın

Arts Blogs