Helal olsun Bursaspor

Helal olsun Trabzonspor diye de yazmıştım, hakederek, ezerek kupayı almışlardı.
Şimdi de doğal olarak Bursaspor’a tebriklerimi iletiyorum.
İçeride dışarıda bizi yendiler, Cimbom’dan 4 puan, Kanarya’da 3 puan aldılar. Sabahlara kadar hakettiler. Umarım; Sivasspor’un izinden gitmeyip, aynı düşüşü yaşamayıp, ŞL’de de en iyi şekilde, bizim takımlarımızın temsil edemediği şekilde temsil ederler Türkiye’yi. Şu kadroyu bozmayıp 2-3 takviye yaparlarsa önleri açık bana göre, tebrikler Bursaspor!


4 Comments

 1. Sıradan Bir Sazan dedi ki:

  >Bi tebrikler de benden, hem Bursa'ya, hem Trabzon'a…

 2. Edizliv dedi ki:

  >Tebriği en çok hakeden hiç kuşkusuz Ertuğrul Sağlam'dır.Ancak ben hala beşiktaştan gittiği için mutluyum.Çünkü Beşiktaş başındayken baskıyı kaldıramıyordu.0-0 biten trabzon maçı onun kuyusuna atılan ilk kazma darbesi oldu.Çünkü atak yapmaya gücü olmayan Ts önünde oynattığı korkak futbol 25000 kişiyi çıldırtmıştı.Metalist mağlubiyetiylede kuyusu hazır oldu.
  Yinede Şampiyonluk yolunda anahtar 3'lü
  1-Ertuğrul Sağlam
  2-İvankov
  3-Ömer Erdoğan
  Bursa Uludağ Üniversitesinden mezun biri olarak aşırı sevindim.Bu sevincimde fenerbahçenin tarihi tekerrür ettirmesinin de payı büyük tabi ki:D Şuan bursada öğrenci olmak ve kutlamalara beşiktaş formasıyla katılmak isterdim.
  Beşiktaşım bana Şampiyonluk mutluluğunu yaşatmadı Bursada bana:(
  Tebrikler Bursa..

 3. mit dedi ki:

  >Bir tebrikler de benden gelsin. Ayrıca Bursa'nın şampiyonluğunu sahaya inerek kutlayan centilmen fenerlileri de tebrik ederim muhahaha 🙂

 4. Syhn dedi ki:

  >harbiden helal olsun!

Yorum Yapın

Arts Blogs