Gişe Avcısından The Sorcerer’s Apprentice


Gişe avcısı Jerry Bruckheimer‘dan Prince of Persia konusunda bahsetmiştim. Şimdiye kadar yaptığı film ve diziler ortada. Efekti iyi kullanıp güzel paralar kazanıyor. Çoğu zaman da iyi işler çıkarıyor. POP’tan 1.5 ay sonra 16 Temmuz 2010’da vizyona girecek The Sorcerer’s Apprentice / Sihirbazın Çırağı filmine de onun el attığını gördüm. Başrolde de daha önceden bol bol çalıştığı Nicolas Cage var. Cage her ne kadar son zamanlarda iyi işlere imza atmasa da, Lord of War, Gone in Sixty Seconds ve Face/Off gibi filmleri sayesinde bende bolca kredi barındırıyor. Yanına da zaten Monica Bellucci‘yi vermişler, daha ne olsun. :))

The Sorcerer’s Apprentice / Sihirbazın Çırağı Fragmanı


2 Comments

  1. izlandik dedi ki:

    >Nicholas Cage'i son donemlerde iyi filmlerde goremiyorduk. Son olarak "The Bad Lieutenant: Port of Call – New Orleans" de bence özlenen Cage'i gorduk gibi.. Bu filmde de umarım devam ettirir.

    Bu arada fragmana bakmadım ama bellucci sevişmeyi bırakmışsa tereddüt etmeden izleyecegim : P

  2. SirEvo dedi ki:

    >The Bad Lieutenant filminde bir de Eva Mendes ile Val Kilmer varmış. Imdb puanı da iyi gelmiş gerçi ama 2 milyon dolar civarı hasılat yapmış. Enteresan. Sanırım insanlar artık sadece ve sadece bol efektli filmler bekliyorlar sinemada… 🙁
    Tamam ben de seviyorum efekt olayını ama bu kadar iyi kadrolu bir filme bile bu kadar az insan gidiyorsa işin sonu pek hayırlı değil.

Yorum Yapın

Arts Blogs