Game of Thrones 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Her sezonuyla ayrı bir keyif veren, yarattığı dünyayla içinden çıkmak istemediğimiz, bs playerın ‘x’ tuşuna elimizin gitmediği, nasıl bir kafanın ürünü olduğunu anlamakta güçlük çektiğimiz, fantastik ögeleri müthiş bir gerçekçilikle harmanlayıp bize görsel bir şölen sunan Game of Thrones‘un yeni sezonu için epey bir süre var aslında. Ama Comic-Con’un başlamasıyla, her diziden olduğu gibi GoT’dan da yeni haberler gelmeye başladı.

2. sezonunun finaliyle bizi dumur eden, artık “winter is coming” olgusunu 3. sezonda çatır çatır hissedeceksiniz dedirten dizinin Comic-Con’daki panelinden yeni sezon için net bir tarih çıktı; 31 Mart 2013. Evet, Game of Thrones’un 3. sezonu resmi olarak 31 Mart 2013’de start alacak.

Aslında daha nerden baksanız 8,5 ay var yeni sezonun başlamasına ama dizinin popülerliği o kadar üst düzeyde olunca yapımcılar da planlarını, ajandalarını ona göre ayarlayarak seyirciyle gayet açık bir dilde konuşabiliyor gördüğümüz gibi.

Aşağıdaki ve tepedeki afişler de yine Comic-Con ganimetlerinden. Önümüzdeki günlerde de bol bol paylaşım yapacaklarını tahmin ediyorum. Hatta 3. sezonda izleceğimiz yeni oyuncuları ve rollerini de duyurdular geçtiğimiz gün. Hepsini şuradan görebilirsiniz. Tanıdık-bildik ve önemli isimler var yine…8 Comments

 1. Meczup dedi ki:

  Diziyi bu denli seviyorsan, kitabını okumanı tavsiye ederim.. Dizi evet tek başına düşünüldüğünde güzel ama kitaba göre çok eksiği var.. Dizisi böyleyse sen bir de kitabını düşün..

  • SirEvo dedi ki:

   Fantastik etiketli bir kitap okumadım şimdiye kadar. Aslında elimin altında var ama nedense üşeniyorum okumaya. Bide çok hoşuma giderse de sıkıntı var. Dizi daha 3. sezonda, sürüyle kitap var. :))

  • Meczup dedi ki:

   Orası da öyle tabii 🙂 Ben tüm kitapları bitirdim ve neler biliyorum neler , tabii değiştirdikleri birçok yer var ama olacak bombalar belli:) Fantastik etiketli kitaplara da bir şans ver derim, eğer ki iyi bir kitapsa elinden düşüremiyorsun…

  • SirEvo dedi ki:

   Ben sinemaya gittiğimde fragmanları izlememek için telefonu açar bakarım, sağa sola dönüp millete bakarım. Spoiler’ı bu kadar sevmeyen birine hiç iyi etmiyorsun dostum. 🙂

 2. Meczup dedi ki:

  O kadar he! 🙂 İsim falan vermedim iyi ki o vakit, yoksa bayağı bir azar işitebilirdim. Farkında olmadan çok yapmışlığım var çünkü susmalı en iyisi. Kısaca kitap da güzeldir, şans verilmeli deyip kapatayım 🙂

 3. Gürkan dedi ki:

  Sabırsızlanmaya başladık artık iyice gelsin yeni sezon 🙂

 4. mehmet dedi ki:

  merhaba. bende yeni sezonu merakla bekliyorum. ama bu arada izleyebileceğimiz böyle kaliteli prison break-spartakus-g.of.t. tarzı dizi varmı beğendiğiniz. izlesem?

Yorum yapın

Arts Blogs