Ellerin Dert Görmesin

Sezonun en iyi bölümünü (bence) geri bıraktığımız Game of Thrones‘da artık herkesin net bir şekilde nefret ettiği bir eleman var. Gerçi dizideki karakteri dolayısıyla eleman dediğimiz için kellemizi alma şansı yüksek ama olsun. Joffrey! Seni hiç sevmedim süt oğlan! Half Man‘in de ellerinden öpüyorum tabii! Bu tokadı hatırlayıp Sibel Kekilli helal olsun sana diyorum ayrıyetten.

Ha, siz hâlâ Game of Thrones izlemeye başlamadınız mı? Imdb puanı 9,5 olan bir dizi izlenmeyi hakediyor kanımca. Bir gözatın derim. Türüne falan hiç aldanmayın. Atmosferinden başlayıp en ufak ayrıntısına kadar herbir şeyi ayrı bir güzel.


6 Comments

 1. Anonymous dedi ki:

  >Ahahah, süper tokatlıyor züppeyi.

 2. Sycorox dedi ki:

  >oh vallahi bundan sonra her bölüm sonunda ardından bu videoyu izlerim 🙂

 3. Çavlan dedi ki:

  >ahaha tokadın hemen ardından attığı o ne olduğunu anlamamış korku dolu zavallı bakış mükemmel değil mi? yemin ediyorum göründüğü ilk saniyeden nefret etmiştim bu tıfıldan, her geçen bölüm artıyor bu nefret.

  sibel kekilli'nin de sibel kekilli olduğunu bilmeden ve anlamadan izledim, hatta göründüğü sahneler boyunca 5 kez falan "ohaa sibel kekilli'ye manyak benzemiyor mu" dedim, umut da her seferinde "yok canım ne ilgisi var" diye yanıt verdi bana nihohaha :d çok takdir ettim yalnız hatunu.

 4. SirEvo dedi ki:

  >Nerden nereye başlığını atıp Sibel Kekilli'nin ilk filmlerinden bir sahneyle, bu filminden bir sahne koysak? Sahnelerde pek farklılık olmaz belki ama yapımlar? Kadının geldiği nokta inanılmaz ya. 😀

  Joffrey zaten tip itibariyle dayak atılası bir şey, bir de öyle bir karakteri canlandırıyor ki, 1 kaşık suda boğası geliyor insanın o her ekrana çıktığında. 😀

 5. ismailinc dedi ki:

  >9. bölümden sonra bu sarı çiyana iyice kıl olmaya başladım. Allah'ım özendin de mi yarattın bu züppeyi 🙂

 6. lunawar dedi ki:

  >videoyu hazırlayab da doyamamış tokada:)

Yorum yapın

Arts Blogs