Dexter ile Sadece Arkadaşız

Haberiniz vardır mutlaka diye bloga yazma gereği duymadım ama eminim hâlâ duymayanlar vardır. Dexter dizisinin başrol oyuncusu Michael C. Hall ile kardeşi Debra’yı canlandıran Jennifer Carpenter’ın evli olduklarını herkes biliyor zaten. 2 senedir evli olan çiftle ilgili ben de geçen ay Aşk başlıklı kayıt ekleyip 2 tane de fotoğraf paylaşmıştım. Nazarım mı değdi nedir, boşanmaya karar verdi bu 2 oyuncu.
Tabii 5. sezonda diziye dahil olup da Dexter ile kaynaşan Julia Stiles da bu ayrılığın baş aktörlerinden gibi gösteriliyor haber çıktığından beri. Artık dayanamayıp bir açıklama yapan Stiles, Dexter ile sadece arkadaş olduklarını, aralarında asla bir şey olmadığını belirtmiş. Ne diyelim, hayırlısı neyse o olsun. Ama bir gerçek var ki, 2 sene evli kalmak onlar için büyük başarı benim gözümde. Sevgili olarak maksimum 1 ay takılanları düşününce, gerçekten 2 yıl epey uzun zaman olsa gerek. Birbirlerine doymuş olacaklar ki, böyle bir karar vermişler.

Fotoğraf nasıl? Düşünce bomba.


5 Comments

 1. ElifLisa dedi ki:

  >Şayet ayrılma nedeni Julia ise şöyle bir yorumda bulunabilirim sanırım.

  Dönmüş dolanmış yaptığı şey Jennifer'ın başına gelmiş büyük ihtimalle.

  Bildiğim kadarıyla Micheal önceki eşinden de Jennifer yüzünden boşanmıştı.Alışkanlık haline getirmiş olabilitesi var bu durumu.

  Ama Jennifer 10 numara hatundur.Juliadan daha çok beğenirim onu.Gerçi benim beğenmem ne ifade edecekse artık.Micheal beğeneceklerini beğenmiş zaten 😛

 2. SirEvo dedi ki:

  >Sana ayarlayalım Jennifer'ı. ahahahaha

 3. OziiX dedi ki:

  >Bana da bi tane ayarlayın o zaman, bekliyorum.

 4. SirEvo dedi ki:

  >Yanlış adrestesin OziiX, derin sularda dolanıyorsun. 😀

 5. Damir Begoviç dedi ki:

  >Oha resim süper 😀

Yorum Yapın

Arts Blogs