Charlie Sheen, Two and a Half Men’den Kovuldu!

Twitter’daki rekoruyla ilgili yazıyı yazalı 1 hafta olmamıştı ki, beklenen olay gerçekleşti ve son zamanlardaki skandallarıyla adından sıkça söz ettiren Charlie Sheen kendini diziden kovdurttu.
Two and a Half Men’in ilk 4 sezonunu izlemiş biri olarak dizinin bu saatten sonra devam edeceğini sanmıyorum. Charlie Sheen puzzle’ın belki de en önemli parçasıydı. Gerçi o diziden hangi karakter ayrılsa aynı etkiyi yapardı muhtemelen ama yapımcılar kaprislerden sıkılmış olacaklar ki basmışlar tekmeyi. Bildiğim kadarıyla aralarında bir dava husumeti de var. Yüz milyonlarca dolarlık tazminatlardan bahsediliyor. Conan O’Brien gibi o da parasını alıp başka kanala mı geçecek ne yapacak ilerleyen vakitlerde görürüz artık. Bölüm başına 1,8 milyon dolar kazandığını düşünürsek, tazminata ihtiyacını olacağını da sanmıyorum gerçi. (yok, o kadar da değil, 300 milyon dolara kimse hayır demez.)

Bu arada Twitter’a girdikten sonra da tam gaz yaramazlığa devam eden Sheen, öyle bir kapak vermiş ki birine, birkaç yıl idare eder sanırım karşıdaki eleman. Yılın kapağına buradan ulaşabilirsiniz.


4 Comments

 1. mit dedi ki:

  >Charlie Sheen olmadan bu dizinin de tadı olmaz.

 2. MendhiCS dedi ki:

  >Agresif bir tavır sergilemiş ama iyi çarpmış gerçekten twitter'da..

 3. Syhn dedi ki:

  >bu dizi nasıl bu kadar tutuldu ben ona bile anlam veremezken dizi başına aldığı rakamı görünce yuh dedim.

 4. SirEvo dedi ki:

  >Müthiş bir sit-com yav, nasıl tutulmasın? 😀

Yorum Yapın

Arts Blogs