Beautiful Crazy (2008)

Az önce çevirisini tamamlayıp yükledim. Kapağına bakınca insan bir şeyler bekliyor ama sığ bir konuya sahip olmakla beraber çerezlik bir şekilde akıp gidiyor.
Oyunculuklar ve çekimler de o kadar içaçıcı değil.
Pek tavsiye edebileceğim bir film çevirmedim ne yazık ki, arada olur böyle. 🙂

Çeviriye buradan veya buradan ulaşabilirsiniz.


9 Comments

 1. Silencer dedi ki:

  >Akşam Breathless (2009) izledim notum 9.Şiddet ve aile içi drama tarzında gayet başarılı.Kesinlikle tavsiye edilir.

 2. SirEvo dedi ki:

  >Onun HDsi yok galiba hala, çıkarsa izleriz. 🙂

 3. Silencer dedi ki:

  >HD'sini bekleme onun.The Chaser bile daha yeni çıktı.Benden söylemesi.Avistaz'ından asıl.Ben dvd player ve tv ikilisinde izlediğim için keyfimdeyim dvdrip konusunda.Daha önce bende dvdrip'mi izlenir LCD'de diye çamural yaklaşımlar yapıyordum.İçi boş HD'lere göre senin de takdir edeceğim gibi içi dop dolu sarasıcı dvdrip'leri tercih ederim.

 4. SirEvo dedi ki:

  >Haklısın ama benim izleme mesafemden görüntüler gerçekten çamur gibi geliyor. DVDRipleri çevirirken bile zor izliyorum, o kadar alışmışım HD'ye. 🙂
  Bi' istisna yaparız belki, o da eğer çıkış tarihinin geç olacağını öğrenirsem. Çünkü bazen erken de gelebiliyor uzakdoğu HD sunumlar.

 5. Silencer dedi ki:

  >sana bir mail atmıştım görmedin mi yoksa es mi geçtin diye merak ettim.

 6. Silencer dedi ki:

  >HD olarak şu an Transformers2 SiNNERS'e asıldım ona eseceğim.Yani ben film seçiyorum bayağıdır.Her filmin HD'sini çekmiyorum.İçi boş ve DVDrip'i anca hak eden tonla film var.

 7. Silencer dedi ki:

  >Birde ben ağırlıklı ödüllü uzakDoğu filmlerini edinmeye gayret gösteriyorum yada sevdiğin artistler olursa çekiyorum.KaraGarga,Avistaz üzerindeyim ağırlıklı.

 8. SirEvo dedi ki:

  >Mailleşmiştik bir ara, en son cevap da atmıştım ama sanırım başka bir şey daha mı yazdın? Es geçmem ben asla bana gelen mail'i, kesinlikle cevap veririm.

  Transformers'a gelince. Çıkan ripin IMAX özel sahneleri olan versiyon olduğunu biliyorsundur. Ben izlediğim için 1080p HD olarak bir daha indirme gereği duymadım. Malum 1mbit. 😀

 9. SirEvo dedi ki:

  >Ödüllü değil de daha çok tutulanlara bakıyorum ben. Daha çok DP'dekiler üzerinden. Çoğu zaman güzel çıkıyor, bazen de kötü. 🙂

Yorum Yapın

Arts Blogs