Altın Küre Bu Gece… [Hava Kararırken]

Bu yıl 68.’si düzenlenecek Golden Globes (Altın Küre) ödül törenine artık saatler kaldı. Hani hala “ne zaman ulen bu Altın Küre” diye sağına soluna bakanlar vardır diye blogdan ufak bir mesaj geçeyim dedim. Oscar’ın habercisi olarak görülen ödüllerden biri olan Altın Küre, 16 Ocak 2011 Pazar gününü 17 Ocak 2011 Pazartesi gününe bağlayan gece saat 2’de başlayacak.

Her zamanki gibi önce kırmızı halı var. Saat 2’den 3’e kadar kırmızı halıdan gelen geçenler gösterilecek. Saatler 03:00’ı gösterdiğinde ise ödül töreni tam anlamıyla başlayacak.
Kanal olarak her sene olduğu gibi yine e2 ve CNBC-e ekranları canlı yayın ile aktaracak kırmızı halı ve ödül törenini. CNBC-e’den Türkçe dublajlı, E2’den ise orijinal diliyle izleyebileceğiz.

Duyanlar duymayanlara söylesin artık. Umarım hakedenler kazanır diyeceğim ama, öyle bir beklentim yok. Her sene aynı muhabbetler, izlemeye bile gerek yok aslında. Ben de izlemeyeceğim muhtemelen. Adaylar açıklandığında bazı kategoriler için yorum falan yapmıştım. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Adayları sadece resim olarak görmek isterseniz de sizi şöyle alayım. ntvmsnbc hoş bir arşiv yapmış.

68. Altın Küre Adayları (2011)
68. Altın Küre Kazananları (2011)

Edit: Bu arada ödül töreni bu akşam (17 Ocak Pazartesi) CNBC-e’de banttan yayınlanacak. Yayın saati ise 22:00.


One Comment

  1. Edizliv dedi ki:

    >dexterımız 0 çeksede istediğimiz kategorilerde, mad men almadı en azından:D Erkek oyunculardan bare Breaking Bad deki abimiz alsın isterdim.Ama bay pembe ye gitti…

Yorum Yapın

Arts Blogs