Zincirsiz’e İlk Fragman Geldi. Tarantino’nun Yeni Filmi!

Bir filmin arkasında Quentin Tarantino adı varsa, o filmden alacağınız tad daima benzersiz, daima kendine has olmaya adaydır. Reservoir Dogs, Pulp Fiction, Kill Bill serisi, Death Proof ve son olarak da Inglourious Basterds. Her biri tekrar tekrar izlenecek, her biri Tarantino’nun imzasını hissettiren yapımlar muhakkak.

Son filmi Soysuz Piçler‘in en azından En İyi Senaryo ödülünü almasını beklerken/isterken (rezil bir şekilde The Hurt Locker’a giden bir diğer Oscar) aday olduğu dallardan sadece Waltz‘un efsane oyunculuğuna bir Oscar aldırabilmişti film. Ki aynı Christoph Waltz‘u keşfetmemiz yetmedi, Tarantino yine kendisine güvenip yeni filminde ön sıralardan bir yer ayırdı. Waltz’un yanında ise Leonardo DiCaprio ve Jamie Foxx gibi iki önemli isim var.

Sonuçta Django Unchained bir Tarantino filmi. Epeydir de bekliyoruz kendisini. Amerika’da 25 Aralık 2012’de vizyona girecek yapımın Türkiye’de gösterileceği tarih ise 18 Ocak 2013 olarak gözüküyor. Zincirsiz diye de bir çeviri yapmışlar isme. Dört gözle beklemedeyiz…


2 Comments

  1. hakan yücel dedi ki:

    sanırım filmi seyrettikten sonra tarantino yine yapmış diyeceğim:)

Yorum Yapın

Arts Blogs