Yaz Aylarında İlaçlamaya Dikkat:

ilaclamaYaz aylarının gelmesi ile birlikte çevremizde birçok haşere çıkmaya başladı. Bu aralar böceklerin görüldüğü yerlerdeki en büyük problemlerden bir tanesi ilaçlama. İnternet üzerinde birçok sitede ilaçlama ile ilgili bilgiler yer almakta ve nasıl ilaçlama yapabileceğiniz hakkında yöntemler anlatılmakta. Ben de sizlere bir ilaçlama firmasını tanıtarak ilaçlama yaptırırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağım.

Sizlere bahsetmek istediğim ilaçlama şirketi can ilaçlama adlı İstanbul merkezli bir şirket. Geçenlerde evimde akrep ile karşılaştım ve detaylı bir araştırmaya yapmaya karar verdim. İnternet üzerinden yaptığım araştırmada bu hayvanın sadece botanik ortamlarda olmadığ,ı şehir hayatında da insanların karşısına sıklıkla çıktığı yazıyordu. Gerçekten de forumları ve sözlükleri araştırdığımda bunun gerçek olduğunu gördüm. Benim gibi birçok insan evinde akrep ile karşılaşmış. Bildiğiniz gibi akrepler çok tehlikeli hayvanlardır. Isırması durumunda felç kalabilir hatta ölümle karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte bu yüzden hemen iyi bir araştırma yaparak ilaçlama firmalarını inceledim. Can İlaçlama ile karşılaştım. Bu firma ev ilaçlamanın dışında neredeyse aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm alanları ilaçlıyor. Türkiye’nin en büyük ilaçlama portföyüne sahip olan bu şirketi aradım ve evimin adresini vererek akrep ilaçlama hizmetine ihtiyacım olduğunu söyledim. 24 saat geçmeden ilaçlama ekipleri tam teşekküllü olarak evime geldi ve evimde kapsamlı bir ilaçlama yaptılar. O günden bu yana evimde tek bir tane haşereyle karşılaşmadım. Zaten ilaçlama yapan ekip yaptıkları işin garantili olduğunu ve 6 ay içerisinde herhangi bir haşere ile karşılaştığımda ücretsiz ilaçlama yapacaklarını söylediler. İlk başlarda her firma gibi işi almak için söylediklerini düşünsemde ilaçlamadan 1 ay sonra kesinlikle bu işi profesyonel olarak yaptıklarına kanaat getirdim.

Bence siz de yaz ayları gelmeden, haşereler yavrulamaya başlamadan böcek ilaçlama yaptırmalısınız. Özellikle evlerinde küçük çocukları olan ailelere önerimdir. Zira evinizde çıkacak olan böcekler sizleri ısırdığında belki pek fazla bir zarar görmeyebilirsiniz fakat çocuğunuzu ısırdığında onun bünyesi bundan çok daha fazla etkilenebilir. Bu tür durumları sık sık haberlerde görüyoruz.


Yorum Yapın

Arts Blogs