Vizyon tarihlerini onlar belirliyor…


Cem Yılmaz ve Şahan.
Cem Yılmaz Yahşi Batı‘yla, Şahan ise Recep İvedik 3‘le gelmeye hazırlanırken, diğer vizyona girecek filmler yayın tarihlerini bu 2 filmin geliş tarihini baz alarak değiştirmiş. Eh, akıllılık da etmişler. Bu ikisi varken, çok ama çok az insan diğer filmlere yönelir.

Yahşi Batı 1 Ocak 2010‘da, yani yılın ilk günü vizyona girecekmiş. Tatil olmasını fırsat bilen Cem büyük akıllılık etmiş bence. Acayip gişe yapacaktır.
Recep İvedik 3 de 12 Şubat günü vizyonda olacak. Romantik Komedi adlı filmin yapımcısı kendisine başka bir tarih bulamamış ve o da 12 Şubat’ta vizyona girecek gibi gözüküyor. Acıdım adamlara. Recep İvedik 1 ve 2’nin yaptığı gişeden sonra, onların para kazanması imkansız gibi bir şey.
Hem Cem hem Şahan’ı sevmeyen ve çıkacak bu 2 filme de gitmeyecek bir kitle kesinlikle vardır ama gideceklerle kıyaslandığında ezilip kaybolurlar.

Ben de özellikle Yahşi Batı’yı merak ediyorum. Üzerinde epey uğraştılar diye biliyorum. Ama zaten uğraşmasalar da Cem Yılmaz olması benim için başlı başına bir etken. Stand-uplarından filmlerine, bulunduğu her yapımı en az 2-3 kez izlemişimdir.
Şahan’ı ise o kadar sevmem ama Recep İvedik 1 ve 2 beni güldürmüştü. Bana yeten de bu. Belaltı esprileriyle kendisinden nefret edenler de olsa, 2’de 1.si kadar gülmesem de, eğer 1.5-2 saat boyunca gülmek istiyorsam gideceğim ilk film olacaktır Recep İvedik 3. Tabii ilk 2si kadar güler miyiz onu bilemem. O yaşlı nineyle yaptıkları playstation muhabbeti olsa bile yeter. 😀


Vizyon tarihleri arasında 1 ay fark olması bizler için çok iyi sanırım, onu da eklemeden geçemeyeceğim.


Yorum Yapın

Arts Blogs