Veni Vidi Bilet

< style="text-align: justify;">venividiGünümüzde uçakla seyahat o kadar yaygın bir duruma geldi ki artık, otobüsle çekeceğiniz işkence yerine insanlar biraz daha fazla para vereyim ama en azından kafam rahat, gideceğim yere daha çabuk ulaşayım mantığında. Venividibilet sitesi de bünyesindeki firmalar sayesinde uçağı tercih edenlere güzel bir kolaylık sağlamış.

Otobüsle seyahat hem tehlikesi, hem riskleri, hem de bünyede yarattığı yorgunluğu açısından uçakla yapılacak seyahatle kıyaslanamaz bile. Ölüm oranı 125 milyonda 1 olunca, hele hele fiyatlar da bu kadar aşağılara inmişken bu saatten sonra uçak yerine otobüsü seçmenin pek de akıllıca bir hamle olduğunu söyleyemeyiz.

Venividibilet sitesinin sahipleri de uçakla seyahat eden ve rahatına düşkünler için güzel bir arama motoru hazırlamış. Tabii ki sadece arama motoru olarak çalışmıyor site. Tek tıkta bütün firmaları aramanıza olanak sağlayan bir sistem olmasının yanında hem kendi sistemlerinden almaya kalksanız daha çok para vereceğiniz biletlere güzel promosyonlar hazırlamışlar hem de satış sırasındaki taksit seçenekleriyle ortaya bakılması ve görülmesi gereken bir iş çıkartmışlar.

venividibilet.com adresinden ulaşabileceğiniz sitede ilk karşınıza gelen ekranda zaten klasik bir uçuş sitesi gibi seyahat bilgilerini seçiyorsunuz. Gidiş-dönüş tarihleri ve şehirlerini belirledikten sonra değişik filtreleme seçenekleriyle arama yapıyorsunuz. Sistem bünyesinde barındırdığı, yani anlaşmalı olduğu firmalar arasında hızlı bir tarama gerçekleştiriyor ve size sonuçları detaylı bir şekilde, hiç de göz yormadan sunuyor. Bütçenize, rahatınıza, ulaşımınıza hangisi kolaysa seçmek size kalıyor ondan sonra.

Bilete Geldim, Fiyatı Gördüm ve Ucuza Uçtum felsefesini benimseyen site yurt içi ve yurt dışı dahil olmak üzere 720’den fazla anlaşma yaptığı firma, satış sırasındaki taksit imkanları, fırsatları ve kampanyalarıyla göze çarpıyor en başta. Elbette daha yeni bir sistem, yavaş yavaş oturacak bir sistem. Zaten Dost Markalar kısmında da yakında hizmete sokulacak seçeneklerden anlıyoruz bunu. Vize, Tatil, Fuar ve Hotel seçenekleri de eklendi mi kesinlikle sık kullanılanların bir parçası olacaktır. Siz de şimdiden aklınıza kaydedebilir, sağa-sola gitmeden önce bir gözatabilirsiniz. Belki hiç yoktan bir fırsat bulursunuz, belli mi olur…


Yorum Yapın

Arts Blogs