Transformers 4’ün İsmi ve Yeni Afişi

< style="text-align: justify;">Hollywood’da bir seri yakaladınız mı bırakmak için deli falan olmanız gerekiyor. Çünkü o kadar acayip rakamlar, o kadar büyük kazançlar dönüyor ki ortada, tutturduğuınuz seriyi bırakmayı düşünmek akıl alcak bir şey değil. En azından bu kadar potansiyelli bir seyirci kitlesine sahipken. 545 milyon dolarlık bütçesine karşı 2,6 milyar dolardan fazla hasılat elde eden Transformers üçlemesinin (artık üçlemeden çıktı haliyle) devam edeceğini görmek (yoksa sil baştan mı demeliydim) için de kahin olmaya gerek yok elbette. 2011’de yayınlanan 3. filmden sonra Michael Bay araya Transformers’ın yeni filminde de başrol verdiği Wahlberg’li Pain & Gain‘ı sıkıştırıp yepyeni bir kadroyla yola tam gaz devam ediyor.

Transformers: Age of Extinction adını alan serinin yeni filmi için çekimler şu sıralar devam ediyor. İlk afiş yukarıda. Serinin tüm filmlerini keyifle izlemiş olsam da başrolde sıkıntı var maalesef. Mark Wahlberg‘den hiç hazetmiyorum. Yıllardır izliyorum, adamda oyunculuk namına zerre bir gelişim yok ama sürekli ön planda. Bakalım Transformers serisine nasıl bir hava katacak…

Wahlberg’le beraber Jack Reynor, Nicola Peltz ,Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Sophia Myles, Li Bingbing ve T.J. Miller gibi isimlerden de anlaşılacağı üzere yepyeni bir kadroyla yepyeni bir seri bizi bekliyor. Transformers’ın 4. filmi, 27 Haziran 2014’de vizyonlarda olacak.


Yorum Yapın

Arts Blogs