Bane ve Magneto Aynı Karede

Aslında bu tarz detayları artık SinEğlence üzerinden paylaşıyorum ama bunun burada da durmasını istedim.

Ekranda gördüğünüz kare, imdb’de 100 bin kişinin oylamasıyla ortalama 9,6 puana sahip 10 bölümlük efsane mini dizi Band of Brothers‘dan. Yuvarlak içine alınan isimlerden biri, en son Dark Knight Rises‘da Bane olarak izlediğimiz ve kendine hayran bıraktıran Tom Hardy, diğeri ise Inglourious Basterds, Prometheus ve X-Men: First Class‘da Charles Xavier’in biricik dostu Magneto‘yu canlandıran Michael Fassbender‘ın ta kendisi.

Kareyi paylaşmamın sebebi ise, şu sıralar epey bir revaçta olan bu iki aktörün, daha kariyerlerinin başındayken böylesine önemli bir yapımda yer almış olmaları. Fassbender’ın Hearts and Bones adlı diziden sonra yer aldığı 2. yapım ve 7 bölüm ekrana çıkmış. Tom Hardy ise Band of Brothers’la merhaba demiş kameraya ve sadece 2 bölüm görünmüş ekranda. Tabii seyirci onu ne kadar hatırlıyor bilemiyorum, ben diziyi izlemiş olsam hatırlamazdım muhtemelen ama son yıllarda Inception, Warrior, Bronson ve pek tabii ki Dark Knight Rises’da Bane olarak izledikten sonra aynı seyirci onu uzun bir süre unutmayacak gibi.

(Evet, bu kadar övülen Band of Brothers’a hala başlamış değilim.)


10 Comments

 1. Meczup dedi ki:

  Cidden mi! Nasıl ertelersin bu zamana kadar! Senin gibi iyi dizi tavsiyesi veren birine laf söylemek elbette bana düşmez lakin daha fazla ertelememen taraftarıyım. İzlediğin dizilerin yeni sezonları başlamadan 10 bölümü çıkartırsın zaten aradan..

  • SirEvo dedi ki:

   Şöyle sağlam bir sistemle izlemek istiyorum epeydir, o yüzden erteliyorum aslında. 22″ lcd’de o kadar keyif alacağımı sanmıyorum. 🙂

 2. Meczup dedi ki:

  Haklı ve yerinde mantık. Ben 15,6″ e tav oldum, 22″ çok çok iyimiş 🙂 Doğru ama öyle bir sistemle gümbür gümbür gene izlerim bak..

 3. Meczup dedi ki:

  🙂 “Auschwitz: The Nazis and the ‘Final Solution’ ” tavsiye etmiştin, indirdim izlemeye başlayacağım. Bunun içinde böyle bir durum söz konusuysa bende ileri bir tarihe alayım izlemeyi.. Öyle bir sisteme kavuşur muyum pek bilemedim şimdi ama :S

  • SirEvo dedi ki:

   Divx izledim ben de onu. Zaten anlatılanlar falan çok önemli, görsellik açısından ekstra bir ihtiyaç olmuyor. Rahat rahat izleyebilirsin.

 4. Meczup dedi ki:

  Tamamdır o zaman. Rahatlıkla buradan izleyelim. Anlatılanlar çok önemli ise gene de iyi bir ortam ayarlayıp izlemeli. Yorum kısmını işgale uğrattım gene, kusura bakma.. Teşekkür ettim..

 5. Meczup dedi ki:

  Bloglara yorum yazma fobim var. Fobi derken bu rahatsızlığa sahip tek insan evladı benimdir. Postla ilgili konudan çıkınca yorumlarım işgal ediyorum zannediyorum işte, yorum yazdığım çoğu blogda “işgal ettim kusura bakmayın” repliği mevcuttur yani, öyle böyle… Bak gene çok konuştum 🙂 Ama işgal et teklifi geldiyse artık durmam gayri..

Yorum Yapın

Arts Blogs