TITANIC 2 geliyor, fragman içeride!

İnternete adım attığım günden beri vardı bu geyik. Belki de çok önceden de vardı. Hep geyik olarak kaldı yıllarca. Dalga geçtik, “olum seni kandırmışlar” dedik ama sonunda gerçek oldu. Hatta 1 ay içinde internette sunumlarına rastlarsanız sakın şaşırmayın.

Di Caprio’suyla, Kate’iyle, James Cameron’ıyla efsanemiz olan Titanic’in ikincisi için kolları sıvayan isim 1925 doğumlu efsane aktör Dick Van Dyke, değil, torunu Shane Van Dyke. Filmi hem yazan hem yöneten hem de başrolünde oynayan Van Dyke’ın yanında tanıdık bir sima daha var; Bruce Davison. Ama benim ilgimi çeken Shane’in önceki göndermeleri; Paranormal Entity (İsim ve afişe bakıp Paranormal Activity’i hatırlamamak imkansız), Transmorphers: Fall of Man (buna söyleyecek pek bir şey yok sanırım?) ve The Day the Earth Stopped (Keanu Reeves abinin filmi The Day the Earth Stood Still akla geliyor direk). Korsan moda bağlamış. Sonu hayırlı gözükmüyor.

Filme bakalım biz. Abiler film için afiş bile hazırlamış yahu! Demiyorum, fragman var yav. Üşenmemişler fragman bile hazırlamışlar. Milyon doları aşmayan bütçesiyle Titanic 2 Ağustos sonunda görücüye çıkacak. Vizyona mı yoksa direk raflara mı gidecek bilemiyorum ama hem Cameron’ın (Avatar) hem Di Caprio’nun (Inception) adını tarihe altın harflerle yazdırdığı 2010 yılında böylesine bir yapımın bambaşka isimler tarafından vizyona sokulması ironinin kralı olur.
Neyse efendim, sözü uzatmayalım. Fragman aşağıda. İzleyip kendiniz karar verin.

O efsane şarkıyı dinlemek isteyen olursa.. Céline Dion – My Heart Will Go On


9 Comments

 1. mit dedi ki:

  >Bir internet geyiği daha gerçeğe dönüyor desene 🙂 Darısı Pac-man ya da Space Invaders filminin başına 😛

 2. felix mourinho dedi ki:

  >war of the worlds 2 diye bir film var yahu. war of the worlds 2 !!

 3. SirEvo dedi ki:

  >Allahtan aynı adam değilmiş. 😀

 4. chameleonbjk dedi ki:

  >adam kaderden ilk vurgunu daha ilk nefesini alirken vermis zaten soyadina baksana :)))
  the day the earth stopped diye bi filmi daha varmis, ilginc olan stüdyolar adama oluru veriyolar ki adam bunlari yapiyor
  ne diyim, allah artirsin:)

 5. SirEvo dedi ki:

  >Yazdığı filmler arasındaymış o, kaçırmışım gözden. Sağolasın, ekledim yazıya. 😀

 6. Kısaca Fd dedi ki:

  >Ben çok heyecanlanmadım nedense.Titanik kalsın öyle.3d olsa neyse tamam da.Böyle korsanla devam edecekse ki öyle görünüyo,o zaman hayal kırıklığı meydana getirir.

 7. SirEvo dedi ki:

  >Heyecan mı? Heyecanlanan olduğunu sanmıyorum. :))

 8. Mert dedi ki:

  >Bu adam dışında sanırım birkaç tane daha böyle popüler filmlerinin ardından onların çakması olarak çekilen film var. Bi ara Mega Shark vs. Giant Octopus diye 8. sınıf fantastik ötesi bi film vardı. Bu adam mı çekmiş diye baktım haberi görünce, bu çekmemiş ama Super Shark diye bi film geliyomuş. Onun başrolünde de bu eleman var:) Allah akıl fikir versin.

 9. SirEvo dedi ki:

  >Böyle çakma filmlere denk gelirdim de, böylesine çakma bir adama denk geleceğimi tahmin etmezdim. =)

Yorum Yapın

Arts Blogs