The Hobbit’in Cüceleri ve Vizyon Tarihleri

 Soldan sağa Nori (Jed Brophy), Ori (Adam Brown) ve Dori (Mark Hadlow).

Dört değil sekiz gözle beklenen Peter Jackson‘ın yeni filmi The Hobbit‘in cücelerinden arka arka iki kare yayınlandı. Birini yukarı birini de aşağıya bıraktım.

Yüzüklerin Efendisi kadrosundan Ian McKellen, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Elijah Wood, Cate Blanchett ve Christopher Lee gibi önemli isimleri bizlere yeniden aynı konseptte izletecek olmasının yanında Martin Freeman, Stephen Fry, Luke Evans, Evangeline Lilly (evet, kanlı canlı Kate oluyor kendisi) ve Benedict Cumberbatch gibi oyuncuları da düşündük mü epey zengin bir kadro bizleri bekliyor. Bi ben yokum kadroda.

2 bölüm halinde seyirciyle buluşacak The Hobbit’in ilk filmi olan The Hobbit: An Unexpected Journey, 14 Aralık 2012‘de, ikinci film olan The Hobbit: There and Back Again ise 13 Aralık 2013‘de vizyonlarda olacak.

Filmle ilgili yayınlanan önceki kareleri de hemen aşağıya ekledim. Bu bilgiler paylaşılalı epey olmuştu da burada yer verme imkanım olmamıştı. Hazır yeni bir kare gelince hepsini aradan çıkartayım istedim. Belki hâlâ görmeyenler vardır…

Oin (John Callen) ve Gloin (Peter Hambleton)

One Comment

  1. AYMIR dedi ki:

    >Tek kelime ile; mükemmel olmuş.
    Kitap fanatikleri dahi olsa karakter seçimi ve kostüm konularında Yüzükler serisinde kimsenin şikayeti olmamıştı. Belli ki bu filmde de aynı şey söz konusu olacak. Merakla beklemedeyiz.

Yorum Yapın

Arts Blogs