Temizlik Şirketi Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

banner_sponsorBahar ayları ile birlikte kadınları saran telaşlardan birtanesi de bahar temizliği. Bu nokta birçok çalışan kadın temizlik şirketleri ile anlaşarak temizlik hizmeti almaya başlıyor. Bu yazımızda temizlik şirketlerinden hizmet alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda birkaç öneride bulunacağım. Ve sizlere ünallar grup adlı temizlik şirketini tanıtacağım. Geçenlerde evimi temizlettiğim bu şirketi kesinlikle temizlik hizmeti alacağım herkese tavsiye ediyorum. Aşağıdaki kriterlerin hepsinden benim evimde başarıyla çıktılar..

Öncelikle kesinlikle temizlik şirketi seçerken daha önce hizmet almış insanların görüşlerine başvurun. Bu size o şirket hakkında biraz da olsa fikir verecektir. Elbetteki herkesin beklentisi farklı olabilir, kimi insan camlarına dikkat ederken kimisi ortalığın derli toplu gözükmesine dikkat ediyor. Fakat temizlik şirketi hakkında kanaat oluşmasında size daha önce hizmet almış insanların görüşleri yardımcı olacaktır.

Temizlik şirketlerini seçerken kaç yıldır hizmet verdiklerine ve bu işin hangi kollarında hizmet verdiğine dikkat etmeyi unutmayın. Ne kadar çok alanda hizmet veriyorsa o kadar kalabalık ve profesyonel bir ekip ile çalışacaksınız demektir. Küçük çaplı temizlik şirketlerinden kesinlikle kaçınmalısınız. Bu tarz şirketlerde genellikle hırsızlık, işi yarım yamalak yapma gibi sorunlar oluyor.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da firmanın hangi kurumsal müşterilere hizmet verdiği. Portföyünün nasıl olduğu. Bu konuda birçok firma internet sitesinde önüne gelen her şirketin logosunu müşterilerimiz kısmına ekliyor. Siz firmayı incelerken kesinlikle buradaki referanslara aldanmayın. Referanslardaki firmaları teyid edin. Bir firmanın iki temizlik şirketinin de müşterilerimiz kısmında olduğuna şahit oldum ben. Varın gerisini siz düşünün.


Yorum Yapın

Arts Blogs