Spartacus 3. Sezon Fragman Geldi

Andy ölünce araya sıkıştırmak zorunda kaldıkları geçiştirme sezon Gods of the Arena‘dan sonra Liam McIntyre‘nin canlandırdığı yeni Spartacus’lü 2. sezonu izledik geçtiğimiz aylarda. İlk sezondan aldığımız tadı alamayacağımızı bilsek de, beklenilenin bir tık üstünde bir sezon geçmişti. En azından ilk bölümlerin sıradanlığından sonra, özellikle son 4-5 bölüm inanılmaz keyifliydi. Tabii ana karaktarlerden bazılarının kelle bacak demeden parçalanmasına bir hayli şaşırsak ve hatta bazıları için “bu kadar kötüsünü zor bulurlar” desek de çaresiz yeni sezon için bekleyişe geçmiştik.

Sezon finalinin üstünden 2 ay geçmiş bile. Artık yavaş yavaş yeni sezonla ilgili videolar, resimler ve haberler düşmeye başlar derken yeni sezona dair ilk –teaser, fragman, tanıtım videosu artık ne derseniz öyle deyin- yayınlandı. Öyle ekstra bir şeyler beklemek hayalcilik olur tabii, nereden baksak en az 6-7 ay var yeni sezona ama ufaktan havaya girmemizi sağlıyorlar. Güzel de oluyor.

Video dışında birkaç tane de karakter haberi var. Yeni sezona dair ilk başlığı açmışken onları da aradan çıkartalım.

Anna Hutchison, Gwendoline Taylor, Jenna Lind, Todd Lasance ve Simon Merrells katılıyor yeni sezona. Aslında karakter bilgisi vermek istemiyordum ama Lasance‘in canlandıracağı karakteri görünce şöyle bir ürperdim. Sezar’ın babası Gaius Julius Caesar olarak izleyeceğiz kendisini. Bakalım Roma’yı Roma yapan Sezar’ın dünyaya gelmesinde büyük “katkıları” olan bu adam nasıl çıkacak karşımıza…

Starz kanalında yayınlanan Spartacus’un 3. sezonu için net bir tarih olmamakla beraber Ocak 2013’de başlayacağının kesin olduğunu hatırlatayım. Zaten videoyu izlerseniz de göreceksiniz. 30 saniyelik görsel yeter mi, onun için net bir şey diyemem ama.


Yorum Yapın

Arts Blogs