Sons of Anarchy’nin Filmi Geliyor

banner_sons of anarchy sinema filmiBitişiyle üzdüğü sevenlerinin acısı hala hissediliyorken dizinin yaratıcısı, aynı zamanda yapımcısı ve yönetmenliğini de yapmış, hatta dizideki Otto karakterini de canlandıran Kurt Sutter abimiz biraz olsun yüreklere su serpti. Ben de sizinle paylaşayım istedim.

Evet, aynen başlıkta yazdığı gibi, Sutter ağzından baklayı çıkardı ve efsane dizimiz Sons of Anarchy’nin sinema filmiyle ilgili girişimlerin çoktan başladığını bizimle paylaştı. Hatta gelecek filmle ilgili ciddi detaylar da vermekten kaçınmadı kendisi.

2008-2014 seneleri arasında tam 7 sezon devam eden ve kendi hayran kitlesini yaratan, yayınlandığı FX kanalında kırılmadık rekor bırakmayan, finaliyle de hastalarını üzen Sons of Anarchy‘e güzel bir veda şansımız olacak. Sutter’ın dediğine göre Charlie Hunnam’ın canlandırdığı Jax Teller’ın bebekliğinden başlayacak hikaye, Jaxi’in babasının kulüple olan ilişkisini anlatarak dizinin başladığı döneme kadar ilerleyecek, yani bir nevi prequel havasında geçecek.

Sutter’ın planları büyük. Brad Pitt‘i oynatmayı düşünüyor Jax’in babası olarak. Bunun için de hayranlara ufak bir mesajı var. Film gelene kadar imkanınız olduğunca Sons of Anarchy ürünü alın, her doların bize faydası olacak sonuçta Brad Pitt o kadar ucuza çalışmaz diyor.

Sutter’ın anlattığına göre diziden çıkmasına epey üzülünen Opie‘ye yine Ryan Hurst ve elbette olmazsa olmaz Gemma‘ya yine Sutter’ın eşi Katey Sagal hayat verecek. Kadro için şimdilik elimizdeki bilgiler bunlar. Filmin hazırlığına 2015’in ortası gibi başlanacağını söyleyen Kurt Sutter, çekimlerin ise 2015 sonbaharında start alacağını belirtmiş. “Böylesine bir film, böylesine bir hikayeyi düşündüğünüzde, filmi en erken 2016 sonlarına doğru izleyebilirsiniz” diye de eklemiş Sutter verdiği röportajda.

Aslında bu ay başında The First 9 adıyla bir prequel’in geleceğini yine Sutter duyurmuştu. Ki burada yazmaya daha fırsatım olmamıştı 12 bölüm olarak düşünülen mini seriyi ama film demek bambaşka bir olay. Hele ki işin içine Brad Pitt falan girdi mi tadından yenmeyecek bir sinema filmi ortaya çıkabilir.

Biz her zamanki gibi beklemeye devame edeceğiz. Sons of Anarchy’i geride bırakmak zor; o yüzden The First 9 olur, sinema filmi olur, ne olursa kabulümüzdür…


Yorum Yapın

Arts Blogs