Sons of Anarchy’de Son 2 Sezon!

< style="text-align: justify;">sons sezon 6Kim tanıştırdıysa her daim dualarımı alan, izlediğim onlarca yabancı dizi arasında her daim yeri ayrı olan Sons of Anarchy için üzücü ama aynı zamanda da sevindirici bir haber geldi. 10 Eylül’de başlayacak 6. sezonu beklerken, 7. sezonun final sezonu olacağı ve noktayı koyacağı açıklandı.

Karakterlerinin bolluğu, müziklerinin enfesliği, hikayenin her daim izleyeni bağlaması falan derken her sezonun nasıl bittiğini anlamadığımız Sons of Anarchy’i değil 7 sezon, 77 sezon izlesek doymayız elbette ama Dexter örneğinde olduğu gibi diziler sakız gibi uzadı mı bir zamandan sonra tekrara başlıyorlar ve aldığınız keyif de azalıyor. Gerçi dediğim gibi SOA için böyle bir sıkıntı olmazdı ama Kurt Sutter abimiz The Shield’da olduğu gibi yine 7’de bırakmanın uygun olacağını düşünmüş. Diziden ayrılacağımız için üzülüyoruz kesinlike fakat hem önümüzde 2 sezon daha var hem de sakız gibi uzayıp saçmalamayacağını biliyoruz artık. En azından benim hoşuma gitti bu şekilde davranmaları.

6. sezon 10 Eylül’de dediğim gibi. Kurt Sutter da, FX’in kalan 2 sezon için cömert davrandığını, bölüm sayısında güzel kıyaklar yapabileceğini söylemiş. Yani bizi bekleyen koca bir 2 sezon var. Keyif almasını bilip vedamızı ederiz artık. Dizi noktayı koyduktan sonra da bir tekrar iyi gider kanımca.

Kaynak


2 Comments

  1. Ayça dedi ki:

    Bu blogda görüp de izlemeye başladığım dizinin neredeyse her bölümünü izlerken sen de benden dualarımı alıyorsun=) Çeşitli nedenlerden ötürü 5.sezonu yayınlanırken izleyememiştim. Şu son 2-3 haftadır bir-iki derken bitti. Mükemmel bir sezon olmuş.. Verilen karar ise güzel, dediğin gibi üzüleceğiz belki ama beş sezondur sağlam hikayesiyle çizgisini bozmayan SOA akıllarda hep öyle kalmalı..

  2. Hüseyin dedi ki:

    SoA hayranları üzülmeyin nerden okumuştum ne zaman okumuştum hatırlamıyorum ama Kurt Sutter abimizden güzel haberler getirdim 😀 – Dizi bittikten sonra “First 9” ile geri gelinebileceğini yazmış/söylemiş biryerlerde bence gözlerimizi fellik fellik açtırabilecek ve bu yönde dua etmeye başlatabilecek bir haber 🙂

Yorum Yapın

Arts Blogs