Sons of Anarchy Müzikleri

Bir dizide olması gereken, en azından benim beklediğim her şeyin hayli hayli, fazla fazla, kallavi şekilde yer aldığı Sons of Anarchy için bir şeyler yazarken, söylerken müziklerini de araya sıkıştırmadan edemiyordum. Adamlar öyle güzel, öyle özene bezene seçiyorlar, öyle güzel konduruyorlar ki parçaları, diziyi izlerken anında indirmek, hemen dinlemek istiyor insan. Birisine tavsiye ederken de söylemeden edemiyor müziklerinin enfesliğini.

Durum böyle olunca, bilgisayarın bir köşesinde ne zamandır duran bu nadide parçaları toparlayıp bir yere yükleyeyim dedim. Zaten gerek twitter üzerinden olsun gerek yorumlarda olsun, dizinin sıkı takipçileri müziklere ulaşamamaktan yakınıyordu. Umarım önceki paylaşım gibi bu linkler de gümbürtüye gitmez, dizinin müziklerine ulaşmak isteyenler için güzel bir kaynak olarak blogun arşivinde uzun süre yer alır.

200’e yakın parça var içinde. 810mb‘lık rarı 3 parçaya böldüm. Tek bir klasöre çıkart dediğinizde sıkıntı yaşamadan dinleyebilmeniz gerekiyor.
Part 1, Part 2, Part 3

24 Aralık 2013 Edit: Part 3’ü yeniledim. / Açılan sayfada alt kısımdaki “Click Here” seçeneklerinden birine tıklıyorsunuz. Hepsi farklı bir kaynak. Ardından gelen sayfa yönlendirme sayfası. Burada da “Your preferred download link is ready! Click here to go to the page” yazısına tıkladığınızda kaynağa gideceksiniz. Bazıları direk link veriyor, bazıları da belirli bir süre bekletiyor. Gerisi size kalmış. Umarım kısa sürede ölmez linkler.


13 Comments

 1. detays dedi ki:

  Person of Interest ile birlikte şu zaman kadar gördüğüm en sağlam müziklere sahip dizi.

  Özellikle “The White Buffalo – The House of The Rising Sun” epey hoşuma gidiyor.
  Keza final içinde gayet sağlam bir seçimdi bence. 🙂

 2. Hüseyin dedi ki:

  sanırım sizinde kaynak siteniz buydu değilsede öneririm dizi yayınlanırken gayet güncel ilerleniyor: http://tviv.org/Sons_of_Anarchy/Music

  Emeğinize saygı duyuyorum uğraşmış edinmiş indirme linkleri haline getirmişsiniz ama yeni sezon başlangıcında falan güncelliğini yitirmiş olacaklar. ve bütün hepsini değilde sadece en beğenilenleri indirmek isteyen SOA hayranları içinde bu siteyi paylaşmak istedim.

  Keyifli günler dilerim.

 3. Taha dedi ki:

  Dostum part 3 kırık ya bi ilgilenebilirmisin 🙂

 4. Wrest dedi ki:

  hocam ellerinize sağlık ancak home da link success gözüküyor ama çoğu kırık kırık olmayanda kablumbağadan yavaş tekrar yükler misiniz ?

 5. SirEvo dedi ki:

  Maalesef vaktim yok arkadaşlar, fırsat bulursam yüklerim artık.

 6. gorkem dedi ki:

  selam.. part 3 linki hepsinde olmus.. upload edecek yok mu veya torrent linki.. lutfen.

 7. SirEvo dedi ki:

  İlk fırsatta yenileyeceğim linkleri arkadaşlar.
  Hemen silinmeyecek bir yer tavsiyeniz varsa oraya atayım da kalıcı olsun.

 8. SirEvo dedi ki:

  Tekrardan yükledim arkadaşlar, imkanı olan varsa farklı yerlere de yüklesin, editlerim yazıyı.

 9. gorkem dedi ki:

  dostum cok tesekkurler indiriyorum hemen..:)

 10. Seren dedi ki:

  3. part linki kirik, bir el atabilir misin lutfen 🙁

 11. SoA dedi ki:

  Hocam acil 1 le 2. part a el atarsanız çok iyi olur indiricem ama ilk 2 part kırık şimdiden teşekkürler

Yorum Yapın

Arts Blogs