Sons of Anarchy – 3. Sezon Çevirileri

Geçtiğimiz ay bahsettiğim, sağ sütunun en tepesini süsleyen ve favori dizilerimde başı çeken Sons of Anarchy‘nin 3. sezonu dün ABD’de yayınlandı, bu sabah da torrent, emul ve rapid olmak üzere bilimum paylaşım ağlarındaki yerini aldı. Dün gece kararlaştırdığımız üzere, 3. sezonda AkrieL ile çevirileri üstlendik biz de. Bu kadar sevdiğimiz bir dizinin takipçilerini ve kendimizi “onaysız, geç gelen” altyazılara makhum etmek yerine hem biraz çaba sarfedip hem de severek çevirmek, sevenlerine ulaştırmak, hazır imkan ve vaktimiz varken borcumuzdur diye düşündük ve bugün gelen İngilizce altyazı üzerinden 3. sezon 1. bölüm çevirisini tamamladık.

Dizi 3. sezonun ilk bölümü olması itibariyle epey yol katetti. Beklediğimden fazla ayrılık oldu diyebilirim hatta. Olaylar enteresan boyutlara vardı ve son yılların en iyi finallerinden biriyle bitti. İkinci bölümde neler olacağını kestirmek aslında kolay ama spoiler vermemek adına bir şey yazmak da istemiyorum. Takipçilerine keyifli seyirler demenin yanında, hatalarımızı hiç çekinmeden iletirseniz sevineceğimizi de ekleyeyim. Dizinin kalan bölümlerinde görüşmek üzere şimdilik.

Sons of Anarchy – 3. Sezon 1. Bölüm Altyazısı

9 Comments

 1. Bhut_Jolokia diyor ki:

  >Hayırlı olsun sevindim çeviriyi senin üstlenmene Sir 🙂

 2. SirEvo diyor ki:

  >Sağol hocam. 🙂

 3. Dijitalstadyum diyor ki:

  >bu çok güzel oldu

 4. Emrah Akkan diyor ki:

  >Bu müthiş dizinin gerçektende kaliteli bir altyazı ekibine ihtiyacı vardı. Bu işi üstlendiğiniz için ne kadar teşekkür etsek azdır.
  Çok sağolun. Elinize yüreğinize sağlık.

 5. Meka.Groove diyor ki:

  >Çeviri tam zamanında yetiş hocam eline sağlık

 6. SirEvo diyor ki:

  >Abi yardımcı olurum tabii ama neden True Blood? Piyasada nefret ettiğim 2-3 diziden biri. Hem de epey takipçisi zaten var. Şöyle herkesin bilmediği, yazı sayesinde haberleri olacak bir dizi için güzel bir yazı yazsan da yayınlasak. 🙂

 7. SirEvo diyor ki:

  >Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. =)

 8. Anonymous diyor ki:

  >Ellerine sağlık bu kadar çabuk çevrileceğini beklemiyordum dua ediyorum sana 🙂 allah razı olsun sağol kardeş

 9. SirEvo diyor ki:

  >Tek başıma değil, AkrieL'le çevirdiğimizi hatırlatayım. =)

  Ben de bu kadar önemsendiğini sanmıyordum. Umarım daha fazla insana ulaşır bu güzel dizi. Kesinlikle izlenmesi gerekenlerden.

Yorum Yapın

Arts Blogs