Sons of Anarchy 3. Sezon Biterken…

Evvelsi gün yayınlanan NS adlı bölümle final yapan Sons of Anarchy, Eylül 2011’e kadar kısacıcık bir ara verdi. 3. sezonda çevirileriyle uğraşırken yeri geldi içinden çıkamadığım yerler oldu yeri geldi güle oynaya bitirdim. Bu sırada bana yardım eden, içinden çıkmamı sağlayanlara öncelikle teşekkürler.
Dün gece 2:20 gibi 3. sezon final bölümünün altyazısını yükledim ve dizimizle vedalaştım. Eylül’e kadar artık kim öle kim kala…

İlk 2 sezonuyla beni benden almıştı zaten SoA ama 3. sezondaki performanslar bambaşkaydı. Özellikle biri vardı ki, herkesi delirtti. Ajan Stahl’dan bahsediyorum tabii ki. Bir insan bu kadar da olamaz dedirten hamleler yaptı sürekli. Yapılmayacak her şeyi yaptı ama sonunda da olan oldu. Takip ettiğim onca dizi arasından rahatlıkla söyleyebilirim ki Stahl karakteriyle izlediğimiz Ally Walker, Altın Küre ve Emmy’de En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüne mutlaka aday gösterilmeli. Hatta benim gözümde ödülü çoktan aldı.

Oyunculukların ve hikayenin, her bölüm sonunda “diğer bölümde ne olacak” sorusunu sordurtmasının dışında bir de can alıcı müzikler var. Türkiye’deki dizilerde olay fix biliyorsunuz. Dizi 10 sezon oynasa, 10 sezon boyunca “içindeeeeeeeee bişey vaaaaar bu akşaaaaam” şarkısı çalıyor. Öğrenemedik içinde ne olduğunu ya neyse. İşte SoA’nın parçaları o kadar özenle hazırlanıp o kadar özenle oturtuluyor ki sahnelere, izlerken tekrar tekrar dinlemek istiyor insan. Tabii bu fırsatı da kısa zaman sonra paylaşacağım. Sevgili bir SoA hayranı bütün parçaları toparlayıp yüklemişti sitelerden birine ama finaldeki muhteşem parçalar olmadan olmaz. Onlar da eklensin hemen paylaşalım burada.

Aslında Dizi Tavsiyesi: Sons of Anarchy -Mutlaka İzlenesi- başlıklı yazımda diziyle ilgili içimdeki her şeyi döktüğümü sanıyorum. Üzerinden 3-3,5 ay geçmiş. Altyazısını da hazırlama vesilesiyle diziye olan bağın daha kuvvetlenmesi dışında değişen pek bir şey yok. Üstüne ekleyebileceğim fazla bir şey yok.
Her hafta burada altyazısını paylaştım, Twitter üzerinden sürekli gaza getirdim, bundan sonra izlemek size kalmış. Ama dizi takip etmeyi seven biri olarak hâlâ bu diziye başlamadıysanız düşündüğünüzden fazla şey kaçırıyorsunuz. Bunun garantisini verebilirim. Bugüne kadar tavsiye ettiğim kimse beğenmemezlik yapmadı. Beğenmeseler bile benden korkularından devam etmişler ve diziye bağlanmışlardır mutlaka. Tavsiye benden, izlemesi sizden.

Bu arada 3. sezon 13. bölüm altyazısına da buradan ulaşabilirsiniz.
Masaüstü resmi isterseniz de alttaki resmi bir süredir kullanıyorum wide ekranda. Şahane yapmışlar.


14 Comments

 1. Sycorox dedi ki:

  >Şurada son sezonun bazı şarkılarını buldum, en sevdiklerim yani 🙂
  http://www.torrentz.com/df3fc8c787242cd0a29e8583b26c3ae8b41df978

 2. SirEvo dedi ki:

  >Şurada linkler mevcut:
  http://sharebus.com/index.php?showtopic=510567&hl=

  Giremiyorsan;
  http://www.fileserve.com/file/Nr6d2V6
  http://www.fileserve.com/file/cj8PuDB
  http://www.fileserve.com/file/qgWgqxz
  http://www.fileserve.com/file/kphFWZA

  Totalde 671 mb. İlk sezondan itibaren bütün şarkılar var sanırım. 120 parça var. 3. sezon finale kadar olanlar da eklenip tekrar up edilince burada paylaşacağım zaten heyecana gerek yok. :))

 3. OnuRoZ dedi ki:

  >Burdan mı paylaşcan hocam müzikleri nerden paylaşcan her türlü takip ediyom 🙂

 4. SirEvo dedi ki:

  >Yeni yazı olarak mutlaka eklerim bloga hocam merak etme. =))

 5. Edizliv dedi ki:

  >2. sezon final bölümünü 2*13 hdtv xvid olarak kırık olmayan rapidshare linki verebilecek olan varmı?

 6. mehmet dedi ki:

  >3. sezonun final bölümünde çalan şarkıyı arıyorum sadece.Biliyorsan ne olduğunu söyleyebilir misin? Teşekkürler=)))

 7. SirEvo dedi ki:

  >Öğrenip yazacağım dostum.

 8. SirEvo dedi ki:

  >Battleme – Hey Hey My My olabilir mi acaba? :))

 9. mehmet dedi ki:

  >Dostum süpersin çok teşekkür ederim daimi takipçinim bundan sonra =))))

 10. SirEvo dedi ki:

  >Reca ederim. 🙂
  Birkaç güne, 3 sezondaki tüm şarkıların (birkaçı eksik) kayıtlı olduğu bir yazı eklicem. Orada sürüyle parça var. 😀

 11. SoulSlayer dedi ki:

  >Eline 'dil'ine emeğine sağlık SirEvo.. gerçektende soluksuz izlediğim bir diziydi.. Fakat araya okul sonu askerlik derken 3. sezonu ancak izleme fırsatım oldu kusursuz çevirinle büyük bir zevkle izledim.. Bu arada senden bi bircam olacak soundtrack şarkılarını kaçırdım şimdide linkler ölmüş rica etsem bana yeni linkler atabilirmisin? Burdan takip ederim ama yinede mailim: katatonic_tears@hotmail.com

 12. SirEvo dedi ki:

  >Sharebus'daki konuya yazdım hocam, olmadı müsait olduğumda ben yüklerim. 😉

 13. V.President dedi ki:

  Soundtrackler ölmüş lütfen yeniler misiniz ?

  • SirEvo dedi ki:

   Sürekli siliyorlar linkleri. Silinmeyecek bir yer varsa yükleyeyim. Yoksa her seferinde ayrı bir yere yüklemeyle uğraşılmaz.

Yorum Yapın

Arts Blogs