Sons of Anarchy 3. Sezon 8. Bölüm Türkçe Altyazı

Geçen hafta çıkan 8. bölüm promosunda 90 dakikalık özel bölüm lafı geçince ben de epey uzun bir bölüm bekliyordum. Uzun bölüm demek uzun çeviri demek tabii. Tırsmıştım biraz ama bölümün 57 dakika civarı olduğunu öğrenince biraz rahatladım. Tabii bu rahatlama altyazının geciktiği her dakika yerini strese bıraktı. Çünkü o ingilizce altyazı gelene kadar kafamı başka bir şeye vermem imkansızdı. Nitekim yaklaşık 2,5 saat bekleyişten sonra altyazımız geldi ve ben de çevirisine oturdum.

Araya giren öğle yemeği ve ShowTV’deki Güneydoğu’dan Öyküler: Önce Vatan dizisinin reklama girene kadarki kısmı dışında altyazıyla uğraştım gece 12’ye kadar. Tam 12’de çeviri her açıdan tamamlandı ve bölümü, çevirdiğim altyazıyla tekrar izledikten sonra yükledim. Birkaç yerin çevirisi altyazıda olmayınca uydurmak durumunda kaldım ama 1 saate yakın bir dizide o kadar kusur olur.
Bu arada bölüm beklediğim kadar efsane değildi, ama jenerikteki müzikte yapılan ufak oynamaları es geçmeyelim efem. Şık olmuş gerçekten.
Neyse, uzun uğraşlar sonucunda tamamlanan altyazıya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Keyifli seyirler.

Sons of Anarchy – Sezon 3 Bölüm 8 Türkçe Altyazı

9. bölümün promosu için tıklayın


Yorum Yapın

Arts Blogs