Sons of Anarchy 3. Sezon 6. Bölüm Türkçe Altyazı

Aylardır görmediğim çok yakın arkadaşım geldi. Kısa süreliğine burada, hasret gideriyoruz haliyle. Hatta bugün onunla gittiğimiz bir yerin de tavsiyesini yapacağım ne zamandır, erteliyorum. Adamların hem sandviçleri şahane hem nezih bir mekan hem de fiyatlar çok uygun. Ona önümüzdeki yazılarda değiniriz.
Her hafta iple çektiğimiz Sons of Anarchy’nin altyazısını hazırlamış bulunmaktayım. O arkadaşın da katkısı oldu hatta, es geçmeyelim. 🙂
Bekleyenlere iyi seyirler dilerim. Yine şahane bir bölümdü efem!

Sons of Anarchy – Sezon 3 Bölüm 6 Türkçe Altyazı

2 Comments

 1. Anonymous dedi ki:

  >Selamlar, bu bölümün çevirisinde Mayans – Mayalılar olayına değinmişsiniz. Bunu şöyle düşünsek olmaz mı? Mayalılar hep Latin Amerika kökenli. Kısaca kendi kökenlerini belirten bir isim kullanıyorlar. Sivasspor ile Galatasaray isimleri gibi. Bu durumda Mayalılar çok da yanlış olmaz.

 2. SirEvo dedi ki:

  >Merhaba.
  Sons of Anarchy, bizim motor kulübünün adı olarak düşünelim. Biz bunu hiç "Anarşinin Evlatları" diye çeviriyor muyuz? Veya Sons dediklerinde "Evlatlar" diyor muyuz? Hayır.

  Mayans Motor Club da, tıpkı Sons of Anarchy gibi olduğunu düşündüğüm bir özel isim. Mayans'ı ben hep Mayalılar, yani Maya halkı tarzı düşünüyordum izlerken ama Mayans Motor Club muhabbeti geçince bölümde kafama dank etti.

  Mayalılar diye bir halk vardır ama buradaki "Mayans" motor kulübünün ismi, o yüzden özel isme girdiğini düşündüm ve bundan sonra öyle çevirmeye karar verdim.

  Eleştiriniz ve öneriniz için teşekkür eder, her zaman beklerim efem. 🙂

Yorum Yapın

Arts Blogs