Sons of Anarchy 3. Sezon 3. Bölüm Türkçe Altyazı

Vakit öyle çabuk geçiyor ki, göz açıp kapayınca kadar bir bakmışsınız aradan bir hafta geçmiş, Sons of Anarchy’nin 3. sezonunun 3. bölüm altyazısını bekler duruma gelmişsiniz.
Geçen hafta AkrieL‘le konuşup, hem bazı özel sebeplerden hem de onun 2 farklı dizi (Human Target-Bones) çevirisine başlayacağından benim tek devam etmemin daha uygun olacağına karar verdik. Öğlen 1 gibi gelen altyazı totalde 600 satır civarıydı ve ben ilk defa “bir oturuşta” başladığım çeviriyi bitirdim. Gerçekten yorucu bir süreç oldu. Yaklaşık 7 saatimi harcadım redaktesi ve tekrar izlemesiyle beraber.

Sonuç olarak, değdiğine inandığım bir çeviri oldu ve geçenlerde haberini verdiğim konuk oyuncusunu görmemle de diziyi hem izlediğimden hem de altyazılarını çevirdiğimden bir kez daha gurur duydum. Dediğim gibi daha önceden buradan yazmıştım gelen efsaneyi, o yüzden tekrar adını yazıp da haberi olmayanlara spoiler vermiş olmayalım. Gerçi resimden anlayan anlamıştır ama olsun.

3. sezon 3. bölüm çevirisi hazırdır. Keyifli seyirler…

Sons of Anarchy 3. Sezon 3. Bölüm Altyazısı

Sons of Anarchy ile hala tanışmayanları şöyle alayım…

3 Comments

  1. Leah dedi ki:

    >Dün akşam bakmıştım daha düşmemişti torrenti. Eline koluna sağlık Sirevo, alt yazı için çok teşekkürler. Saat kaç gibi düşüyor net alemine bu dizi bi bilgin var mı?

  2. SirEvo dedi ki:

    >Leah'cım, benim takip ettiğim torrent sitesine 6.15'te düşmüş 720p sunumu. 350mb olan sunum da 7.20'de düşmüş.
    Akşamdan bakma, çünkü onların saatleriyle epey fark olduğundan bizde sabaha karşı 3-4'e denk geliyor yayın saatleri.
    Sabah 7-8 gibi uyanırsan her yerde bulabilirsin kanımca. :))

    Dipnot: Diğer dizilerin nete düşme saatleri de +/- 1 saattir.

  3. Leah dedi ki:

    >Tenk yu bayım 🙂

Yorum Yapın

Arts Blogs