Shameless ve Californication Ne Zaman Dönüyor?

Dexter’ıyla bizi mest eden Showtime kötülüğü aşılamakta ve bunu bağımlılık haline getirmekte uzman olduğunu her daim hissettiren kanallardan. Öyle dizilere imza atıyorlar ki, bir kere izlemeye başladığınızda bırakamıyorsunuz. Bir de sezonları 12-13 bölümden oluştuğundan hangi dizisine başlasanız 9-10 aylık bir sezon arası sizleri bekliyor.

Ocak dönemi dizilerinden Shameless, Californication ve House of Lies da artık yavaş yavaş merhaba demeye hazırlanıyor. 2013’ün hemen başında start alacak diziler için tek bir tarih verilmiş; 13 Ocak 2013. Evet, hepsi aynı gün, arka arka başlayacak ve seyirciyle buluşacak.

Yaptıklarıyla karısını, kızını ve menejerini her daim deli eden Hank Moody‘nin maceraları 6. sezonuyla kaldığı yerden devam edecek. Biz yine nasıl bir sezon izleyeceğimizi zaten bildiğimizden, dört gözle bekliyoruz Californication‘ı. Shameless ise 3. sezonu için geri sayıma geçti. Uçuk kaçık ailemizin yine başı dertten kurtulmayacak gibi gözüküyor. Güzel maceralar bizi bekliyor. Geçtiğimiz Ocak ayında başlayan House of Lies‘ın ise başrolünde Don Cheadle var. Henüz izleme fırsatı bulamasam da, 2. sezonu başlayacak dizi sırf Showtime’da yayınlanıyor diye birkaç bölüm izlenmeyi hakediyor aslında. İzleyenlerden, “diğer Showtime dizilerini seviyorsan bunu da kaçırma” diyen varsa bir şans verebiliriz tabii. Bu arada üstte de gördüğünüz gibi farklı sanatçı Marilyn Manson Californication’ın yeni sezonunda konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak. Bakalım onu nasıl bir karakterde izleyeceğiz. Bununla beraber yine 6. sezona yeni bir oyuncu katılacak. Lost‘ta Shannon olarak izlediğimiz Maggie Grace en az 9 bölümde karşımıza çıkacak yeni sezonda.

Önceki sezonlarıyla bizi bizden alan Shameless ve Californication‘a az kaldı. Yoksa siz hala başlamadınız mı? İsimlere tıklayarak tavsiye başlıklarını okumayı ihmal etmeyin o zaman.


Yorum Yapın

Arts Blogs