Sağımız Solumuz Sinema v2 -Haberler, Resimler-

Gözden kaçmasını istemediğim ufak ama güzel detaylar, ufak ama önemli haberler, ufak ama hoş resimler olacak. Sağdan soldan topladıklarım işte. Sağımız Solumuz Sinema‘nın 2. baskısı için okumaya devam edin…

Matt Owen’ın Dawn of the Dead (Ölülerin Şafağı) filmi için hazırladığı poster. Filmle ilgili yorumum burada, Owen’ın diğer çalışmaları ise blogunda.

– Bu resmin basılı olduğu t-shirtler 14$. Bu stormtrooper‘ın da açlıktan gözü dönmüş gibi. Yemek için Jedi’yi gebertirim diyor.

– Hali hazırda yapım aşamasında olan 95 “devam filmi“ni listelemişler. Devam filmi olsun çamurdan olsun diyenlere…

– Türkiye’de 3 Haziran 2011’de vizyona girecek The Hangover: Part II (The Hangover 2: Felekten Bir Gece Daha) için 35 yeni fotoğraf var. İlgilisine duyurulur.

– Dexter‘ın 6. sezonunda oynayacak isimler yavaş yavaş belli oluyor. İlk gelen isim Tom Hansk’in oğlu Colin Hanks‘di. İkinci isim ise repçiden bozma aktör Mos Def.
Son isim ise Off the Map dizisinin güzeli Aimee Garcia. Detayları hemen burada.
İngilizcesi olanlar ve spoiler’ı severler 6. sezonla ilgili birkaç detaya ulaşmak isterlerse çekinmeden buraya tıklayabilirler. Spoiler olmasa detayları yazardım da, okumadım bile.

R2-D2‘nin çöp tenekesi nasıl olur diye merak edenlere özel hazırlamışlar.

– Bu arada 2008 – Belçika yapımı Loft filminin remake’ini çekiyormuş Hollywood. Adamlar ne yapacağını şaşırdı. Nerede güzel film var hemen araklıyorlar. Orijinalini çok sağlamdı ama, haklı adamlar.

– Hani devrim falan olursa, hemen camı kırıyoruz.

– Harry Potter sevenlerin hoşuna gidecektir.

– Müthiş üçlemenin ilk filmi olan The Girl with the Dragon Tattoo‘nun Norveç’teki çekimleri sırasında David Fincher… Tabii yine bir remake. Orijinali üst düzey olan bir gizem/gerilim. İlk film için yorumum şurada. Serinin tamam için de buraya bakın.

– Moskova’ya gitseniz hep soğuk olacağını veya Mısır’daki piramitlere elinizi kolunuzu sallayarak girebileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. En azından filmlerde öyle. İşte bu tarz 6 efsaneyi detaylarıyla açıklamışlar. Ne Moskova her zaman soğuk, ne de piramitlerde at koşturmak serbest.

Örümcek Adam serisi baştan çekiliyor. İlk filmin adı The Amazing Spider-Man. Peki bu resim ne alaka derseniz, New York’ta devam eden çekimleri Fiona’s Tale adı altında gizlemeye çalışıyorlar. /Film okuyucusundan kaçmamış.

– Tepedeki Simpsons giflerinden daha fazla isterseniz şöyle buyurun.


One Comment

  1. recycledbeing dedi ki:

    >Şu Matt Owen'ın blogu süper yahu. Ben de blogtaki Minimalist Afişler postundaki afişleri oradan almıştım. Eleman cidden güzel yapıyor.

    Bir de Zach süper duruyor resimde. 😀

Yorum Yapın

Arts Blogs