S. Spielberg ve T. Hanks sunar: "The Pacific"

Takipçisi olduğumuz dizilere bir yenisi daha ekleniyor. 2. Dünya Savaşı’ndaki bir bölüğü konu alan, 10 bölümlük 2001 yapımı Band of Brothers‘ı bir türlü izleme fırsatı bulamamıştım ki, yine o diziye katkıları olan Steven Spielberg ve Tom Hanks‘ten, yine 10 bölümlük bir dizi geliyor. 14 Mart’tan itibaren HBO’da gösterilmeye başlayacak “The Pacific” adlı dizi, amerikan ordusunun pasifik cephesinde yaşadıklarını anlatacak. Artık ne kadar yanlı bir anlatım olur bilemiyorum ama tanıtım videolarından anladığım kadarıyla 10 ayrı film kalitesinde dizi bölümü izleyeceğimizi söyleyebilirim. Adamlar yine paraya acımayıp iyi bir iş ortaya çıkarmışlar gibi gözüküyor.

İnternetten indirmiyorum, ben sadece CNBC-E’den takip ediyorum diyenlere de güzel bir haberim var. Dizi ABD’de 14 Mart’ta başlayacak ama Türkiye’ye geliş tarihi de hiç geç değil. 1 ay sonra, Nisan’ın 18’inde CNBC-E ekranlarından izleyiciyle buluşacak. Reklamlarını döndürmeye başladılar mı bilemiyorum ama yakın bir tarihte bol bol tanıtım izleyeğinizden eminim.
Şimdiye kadar 5 tane fragman yayınlanmış. En azından ben 5 tane gördüm. Aşağıya ekledim. İzlemek isteyenlere…

Tanıtım Videoları youtube: 12345


3 Comments

  1. cemo dedi ki:

    >Band of Brothers kaçarmı ya muhteşem diziydi her bölümü ayrı güzeldi.Fırsatın varsa mutlaka izle yanılmıyorsam VCD ve DVD olarak satışta

  2. SirEvo dedi ki:

    >Ya aslında elimde var HD olarak tüm bölümler de, üşengeçlik ediyorum işte. 😀

  3. mit dedi ki:

    >Spielberg yönetmenliği bırakacak diye duymuştum. Bu habere iki kez sevindim bu yüzden. Er Ryan'ın yarısı kadar etkileyici olsa bile yeter.

Yorum Yapın

Arts Blogs