"Robot": Matrix, Terminator ve Tarkan!

Denk gelince eklemeden geçemediğim kısa filmler veya videolar oluyor bazen. Kimi müthiş eğlenceli, kiminin üzerinde çalışıldığı her halinden belli olan videoları görünce kendimi tutamıyorum. İşte bunların arasına bir video daha giriyor şimdi.

Matrix, Terminato ve bizim Tarkan‘ı düşünün. Şimdi bu üçünü kafanızda birleştirmeye çalıştırın. Evet birleştiremediniz, biliyorum. Ama birleştirmeyle kalmayıp bir de 100 ile çarpacaksınız o kafanızdakini. İşte aşağıdaki videoda böyle bomba sahneler izleyeceksiniz. Kendinizi sıkı tutun ama, sandalyeden düşme olasılığınız var. Ciddiyim!

2010 Hindistan çıkışlı Endhiran‘dan bir diğer adıyla Robot‘tan bahsediyorum. Güney Hindistan’ın en meşhur aktörlerinden biri olarak kabul edilen Rajnikanth‘ın başrolünde olduğu film, Hindistan tarihinin gelmiş geçmiş en yüksek bütçeli filmi olma özelliğini taşıyormuş.
8 yıllık bir düşüncenin ürünü olan, çekimleri 2 yılı aşkın sürede tamamlanan Robot eğer bir “gelmiş geçmiş en saçma filmler” listesi olsaydı tepeye oynayabilecek kapasitede diye tahmin ediyorum. Neyse, lafı uzatmadan sizi bu efsane videoyla başbaşa bırakıyorum. Ama şunu söylemeden edemeyeceğim, bizim Tarkan falan harbiden süpermiş arkadaş!


3 Comments

 1. Tufan VARDAR dedi ki:

  >daha saçmasını görmedim. 🙂

 2. Hande dedi ki:

  >böyle bişey olamaz!
  dün bütün gecemiz buna gülmekle geçti :DDD

 3. SirEvo dedi ki:

  >Müthiş bir zeka ürünü ama 😀

Yorum Yapın

Arts Blogs