Recep İvedik 3’ten Rekor!

Recep İvedik karakteriyle her sene paralarını cebine dolduran Şahan, bu seneyi de boş geçmeyecek gibi. Aylar öncesinden konuşulmaya başlanan Recep İvedik 3’te beklenen oldu ve ilk 3 günün sonunda ilk rekor geldi.

İlk 3 günde 1 milyon 153 bin 71 kişinin izlediği film, gişelere 10.492.946 lira gibi rekor seviyede bir para bırakarak, Türkiye açılış hasılatı rekorunu kırdı.
İlk film, ilk 3 günde 6.328.916 lira, ikinci film ise ilk 3 günde 10.055.488 lira kazandırmıştı.

1 ve 2’yi sinemada izlemiş olmama rağmen, gelen olumsuz yorumlardan sonra 3. filmi sinemada izlemekten vazgeçtim. Peki izleyen var mı? İlk 2 filme oranla “güldürme” durumu nasıl?


12 Comments

 1. Leah dedi ki:

  >Ben de kötü bulanlardanım filmi. İlk yarısı özellikle çok kötüydü. İkinci yarısı eh işte diyebileceğim nitelikte. Bi de ben bikaç çekim hatası buldum izlerken. Çok da dikkat etmemek, çok şey de beklememek gerekiyor izlenecekse 🙂

 2. Leah dedi ki:

  >Bu arada bu 500. yazınmış hayırlı uğurlu olsun cağnım 🙂 nice 500lere 🙂

 3. SirEvo dedi ki:

  >Dikkatin ve yorumun için teşekkürler Leah, amin. :))

 4. Can dedi ki:

  >Evet bende izledim ilk bölüm pek komik değildi yani biraz sıkıcıydı ama 2.bölümde koptum ben ya 🙂 Yani ilk 2 filmi kadar olmasa da yinede güzel bir filmdi inşallah seri devam eder..

 5. wimparella dedi ki:

  >Ya ben anlamıyorum cidden neyi gösteriyo bu rakam ??Tamam bu filmi izlerim ama tv de falan işte yada öyle zaman geçsin diye, Şahan'ı da severim skeçlerini falan izlerdik yani bi aralar deli gibi ama bu rakam nedir ya:D:D Adamın filmini savunmasınada gerek yok gişe rekorunu söylesin yeter bence:P

 6. SirEvo dedi ki:

  >@wimparella
  Ben de bir şey gösterdiğini iddia etmiyorum 😛

  @Can
  Yapma etme ya, gerek yok bu serinin devam etmesine! 😀

 7. sy dedi ki:

  >ağlamak istiyorum.

 8. wimparella dedi ki:

  >yok ben niye bu derece izleniyo manasında yazdım:D

 9. SirEvo dedi ki:

  >@sy
  Seninki de çok içten olmuş 😀

  @wimparella
  Ya adam 15 dakika boyunca ekrana bakıp salak salak hareketler yapsa (bu hareketleri sen doldur artık :D) ve 4. filmin sadece bundan ibaret olduğunu söylese bizim milletimiz yine gidecek. :))

 10. wimparella dedi ki:

  >Gider valla::D

 11. kartalizma_okan dedi ki:

  >http://bikackelam.blogspot.com/2010/02/recep-ivedik-duserken.html

  yorumum genel olarak burda ama kısaca söyleyecek olursam çok espri bulamadım çok gülemedim bence bu rakamlar kimseyi yanıltmasın

 12. Anonymous dedi ki:

  >recep ivediği cok seviyorum yaa 3 filmini cok merak ediyorum herkes bu film izlemeli bencee

Yorum Yapın

Arts Blogs