Quaresma Beşiktaş’ta!

Kendini futbola verirse, Beşiktaş adına bir şeyler yapmak isterse yeteneklerini izlemek açısından keyifli maçlar bizleri bekleyecektir ama Batuhan gibi sorun yaratacaksa işin ucu kötüye gidiyor. Çünkü en az 7.5 milyon Euro bağlandı bu transfere de, tabii tam rakamı daha açıklamadılar. Üstüne bir de yıllığı eklendi mi… Neyse, Tabata’dan daha mantıklı bir hamledir en azından. 10 senedir izliyorum, ilk defa doğru düzgün bir transfer yaptılar. Diğer takımlar yapacak değil ya sağda solda kalmış yıldız transferlerini, bir kere de bizimkiler yapsın. Faydalı olur umarım.

Bu arada bizim resmi site böyle transfer haberlerine alışık olmadığından kilitlenmiş gibi.


6 Comments

 1. El Diablo del Fútbol dedi ki:

  >Aslında yeni teknik direktör ve yeni bir sistem anlayış olacak. Kurulu sistem üzerine yama olmaması, sistemin ona adapte olarak kurulabilcek olması kendisi iyi niyetle elinden geleni yaptığı sürece takımın görebileceği verim yüksek olabilir. Ama bu en iyi senaryo. Çok şeyler bekleyenler var. O kadar iyimser olmakta ne kadar doğru bilmiyorum.

 2. SirEvo dedi ki:

  >Schuster'le iligli ofsansif futbolu seviyor diyorlardı. Aldı işte ofansif futbolunun en önemli oyuncusu olabilecek adamı. Doğru düzgün maçlar izleyelim artık. Geçen sezonki 34 maçın 30u hüsrandı. 😀

 3. Kısaca Fd dedi ki:

  >hadi hayırlısı…iyi futbolcu demek iyi bir lig demek..

 4. mit dedi ki:

  >Hayırlısı olsun Beşiktaşımız için. İnşallah takıma faydalı olur.

 5. wimparella dedi ki:

  >sonunda gedi mi arkadaş ısrarla hergün tekrarlıyordu 😀

 6. Edizliv dedi ki:

  >Duysun alem böyle aşkı, Quaresma Beşiktaşlı….
  Arkadaşlar adam 2 senedir top oynamıyor dediler, kalitesini kaybetti dedilerde o takımların yedeğine hapiste olsa kalitesi tartışılmaması lazım.Barcelona'ya da transfer olduğunda kral olarak geldi portoya küfür edilerek yollandı. Porto Q7 gelince kaybettiği yıldızlarla geriledi(nani,anderson,deco,carvalho,bosingwa,ferreira,maniche vs.)
  Ona rağmen Quaresma önderliğinde gene şampiyonlar liginde bize karşı yaptıkları ortada..o sene portoyu sırtladı…işallah bizide alcak sırtına benim inancım tam…yeterki 1-2 takviye daha olsun.yaratıcı orta saha ve yırtıcı forvet…Tercihler:GUTİ,PODOLSKİ (Asparagas haberler gerçek olsa keşke) 😀

Yorum Yapın

Arts Blogs