Paranormal Activity 2: Tokyo Night

Paranormal Activity filmini duyamayan kalmamıştır. Müthiş bir reklam stratejisiyle, 200 milyon dolara yakın hasılat elde ettiler. İkincisi de çok yakın bir zamanda sinemalara gelecek. Hatta birkaç gün önce yeni bir fragman yayınladılar. Ne izledim ne de burada paylaştım bu yeni fragmanı ama az önce okuduğum bir haberle “oha falan” oldum. Evet, başlıkta gördüğünüz isimle yeni bir film daha geliyor ama hikayesi ve özellikle de mekânı biraz daha farklı.

Şöyle farklı, Paranormal Activity 2: Tokyo Night, ne ilk filmin tekrar çevirimi, ne de ikinci filmin uzakdoğu versiyonu. Japonya’da geçen başka bir hikaye, başka bir yapım bu. Paranormal Activity dünyasında kendine yer edinmeye çalışan filmin yönetmeni Toshikazu Nagae, başrollerde ise Aoi Nakamura ve Noriko Aoyama oynuyor. Bir fragman da yayınlamışlar bu filmden. Ne olacağı üç aşağı beş yukarı belli zaten de, merak eden varsa buyursun izlesin, aşağıya ekledim.

Bu arada Paranormal Activity 2, 22 Ekim 2010’da vizyona girecek. Türkiye’deki vizyon tarihi de aynı gözüküyor ama tam emin değilim. Tokyo Night ise Aralık 2010 gibi Japonya’da vizyonlarda olacakmış. Önce ABD’ye, oradan Türkiye’ye derken epey bekleriz gibime geliyor…


3 Comments

 1. S.U. dedi ki:

  >İlkini seyrettikten sonra bir kamera almak için para biriktirmeye karar vermiştik:)
  Biz de çekicez var mı itirazı olan?..
  Sanırım biri bizden önce davranmış..

 2. Neyin Pesindesin dedi ki:

  >Ee bizde yapalım bir tane. Zaten hastanelerimiz korku filmlerinden çıkmış gibiler.

 3. SirEvo dedi ki:

  >İyi bir pazarlama stratejisi lazım ama abiler. 😀
  Var mı aklınıza gelen bir şey? 😀

Yorum Yapın

Arts Blogs