Ödüllü Oscar Anketi


82. Oscar ödüllerinin dağıtımına 12 gün (12 gün 13 saat) kaldı. 7 Mart Pazar’ı 8 Mart Pazartesi’ye bağlayan gece saat 03:30’dan itibaren canlı olarak NTV ve Cnbc-e ekranlarından izleyebileceğimiz törene bu kadar az bir süre kalmışken, geçenlerde öğrendiğim bir Ödüllü Anket’ten bahsetmek istedim.
NTV’nin sitesi ntvmsnbc.com’un düzenlediği anketteki ödüller kaçırılmayacak türden. LG’nin sponsorluğundaki anketin ödülleri arasında 42″-32″ LCD’ler, Ev sinema sistemi ve cep telefonu gibi çok değerli teknolojik cihazlar var. Yapmak gereken ise çok basit.
Önce yeni bir üyelik alıyoruz. Aldığımız üyelikle ister sol panelden tek tek adayları tanıyoruz, istersek de 10 kademeli anketimizi dolduruyoruz. Oscar gününde verilen ödüllere orantılı kim en çok doğru tahmini yaparsa, ilk 10’a yukarıda bahsettiğim ödüller var. Ben kendime göre seçtim. BAFTA’dan sonra The Hurt Locker’ın şansının iyice arttığını düşünüyorum. Umarım yanılmayıp ilk10’a girerim çünkü büyük bir çoğunluk neredeyse her kategoride Avatar’ı seçmiş.
Kayıtlı üyelerin yüzde kaçı kime oy vermiş onu da görebiliyorsunuz. Bol şans…

Ödüller
Kayıt Ekranı

6 Comments

 1. Liz Borndatcino dedi ki:

  >Ha ha =) Şaşırdım gerçekten. Ortak temamız hayırlı olsun o zaman =))

 2. SirEvo dedi ki:

  >:) Güzel denk gelmiş..

 3. Liz Borndatcino dedi ki:

  >Kesinlikle =)) Ama ben HTML'den en altta temayı yapanın ismini kaldırdım 🙂

 4. SirEvo dedi ki:

  >HTML'den fazla anlamadığımdan bulaşmadım hiç oralara ben. 😛

 5. tyler78 dedi ki:

  >Geçen atmışsın bu anketi bana. Ben üye olup oy vermiştim. Her ne kadar Hurt Locker'ın almasını istemesem de ona vermek zorunda kaldım oyu ödüller için. Dediğin gibi şansı yüksek. İyi şanslar ikimize de.

 6. SirEvo dedi ki:

  >Bol şans. :))

Yorum Yapın

Arts Blogs