Nurse Jackie – Years of Service – 2. Sezon Finali

İlk sezon finalini izledikten sonra da buraya bir şeyler yazmıştım ama bu seferki final tam bir bombaydı. Hem bölüm içinde gelişen olaylar hem de finaldeki 3-5 cümle bitirdi beni. Tabii onları yazıp spoiler’ın kralını vermek istemiyorum ama “budur” demem lazımdı. İşte final budur. Şimdi 3. sezonu nasıl bekleyeceğiz onu merak ediyorum ben. Şöyle bir sürpriz yapıp Ocak-Şubat gibi yayınlasalar ne güzel olmaz mı?

Neyse, ben son bölümden aldığım bir kaç kareyi paylaşayım istedim. Buyrun.

Zoey ve Lanny arasındaki ilişki çok güzel bir hal aldı ve bunu yansıtırken şahane göndermeler yapıp güzel bir noktaya getirdiler.
Ama benim Nurse Jackie ile ilgili yazdığım ilk yazıda devriye dediğim Gloria bu diziye gerçekten bambaşka bir hava katıyor. Bu kadar iyi mi olur oyunculuk ya. Gerçi as kadronun hepsinin oyunculuğu iyi de, Gloria’nın tavırları, mimikleri, konuşması süper. Al taraf için pek yorum yapmaya gerek yok. Diziyi izlerken kendiniz de göreceksiniz zaten ne manaya geldiklerini. 🙂

Bu arada siz hala Nurse Jackie‘yi izlemeye başlamadınız mı? Karakterleri bu kadar uçuk kaçık olan, konusu sıradan hastane dizilerinden farklı olan ve her bölüm sonunda ertesi bölümde ne olacak acaba sorusunu sordurtan dizilerden hoşlanıyorsanız zaman kaybetmeden izlemeye başlayın derim.


Yorum Yapın

Arts Blogs