New York’ta Beş Minare, 5 Kasım’da!


Mahsun’dan bir film daha!
2007’nin en çok izlenen filmi Beyaz Melek’ten sonra, 2009’da da Güneşi Gördüm ile yönetmenlik sinyalleri veren, hatta Oscar’ın da kapısından dönen Mahsun Kırmızıgül, yeni filmiyle epey ses getirecek gibi. Çekimlerinin büyük bir kısmı Amerika’da gerçekleştirilecek filmde, yine büyük bir ustaya yer vermiş; Haluk Bilginer. Oyunculuğu tartışılmayacak Bilginer’in yanında Zafer Ergin, Salih Kalyon gibi ustalar ve Hüseyin Avni Danyal, Ali Sürmeli gibi isimler de var.
Film 5 Kasım 2010’da sinemalarda olacak.

Konusu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler aşağıdaki fragmandan faydalanabilirler…8 Comments

 1. CriminaL57 dedi ki:

  >Sanki bi Mustafa Sandal gördüm 🙂

 2. arnawut dedi ki:

  >mustafa sandal'ı yazaydın:D

 3. SirEvo dedi ki:

  >Onu nasıl unuttum ben yav?

  Filmdeki şu usta oyuncuların yanında Mustafa Sandal gibi gereksiz adamın olmasını kafam almadı ama yazmayı unutmuşum yazıda, kusura bakmayın.

 4. Anonymous dedi ki:

  >Bu film Mahsunun yazdığı ilk film. 97 gibi Mustafa Sandal ile bu, film çevirmeyi kafaya takıyor. Senaryoyu bile yazıyor adamlar ama son anda işler çıkınca sonraya erteleniyor. Ardından proje değer kazanıyor ve çekiliyor. Filmin çekiliş hikayesi bu.

 5. kartalizma_okan dedi ki:

  >amerikada bir hoca falan garip geldi. bu adam laikliğin düşmanı falan derken feto'yu kastediyor gibime geldi ve sonuçta da şuna varacak: halbüki öle bişey yokmuş bu adam pek iyi bi adammııışşş diyeceğiz gibime geliyor. ülkücüler ne alaka ama ordan bi bağlantı kuramadım..merak ettim mahsunu sevmesem de bu filme gidebilirim

 6. Kasux dedi ki:

  >mahsundan tiksinen ve hiç bir filmini izlemeye tenezzül etmeyen biri olarak söylüyorum ki ben bile gitmeyi düşünüyorum bu filme haluk bilginer ve salih kanyon için bile olsa izlenir gerçi:)

 7. csyasoo dedi ki:

  >Kanyon değil kalyon 🙂

  Bu aralar mahsun ile ilgili bi yazı yazmak lazım.

 8. SirEvo dedi ki:

  >Harf hatası olur artık o kadar. 🙂

Yorum Yapın

Arts Blogs