My Sassy Girl 2 Türkçe Altyazı Hazır.

Uzakdoğu denince ilk akla gelen filmlerden My Sassy Girl için Hollywood 2008’de Elisha Cuthbert’in başrolünde olduğu bir remake yapmıştı hatırlarsanız. O zamana kadar hep adını bir yerlerde görmüş ama hiç izleme şansı yaratmamıştım. Ardından, bu amerikalılar remake yapacakları filmleri iyi seçerler düşüncesiyle orijinal versiyonunu izlemiş ve hayran kalanlar arasına ben de girmiştim.

İşte bu Hırçın Sevgili’nin bir diğer filmi de yine uzakdoğudan gelmiş bu sene, hiç haber vermeden düşmüş torrent sitelerinden bazılarına. Çinli kardeşlerimiz başrol karakterlerini falan değiştirdiği filmi kaldığı yerden devam ettirelim mantığı güdüp kendilerince bir iş çıkartmışlar ortaya. İlk filmin ağızda bıraktığı taddan sonra bu tabii biraz yavan geliyor ama 2001 yapımı My Sassy Girl hatrına izlenebilir bence.

Hazır henüz altyazısı yokken bir el atayım dedim ve birkaç günde çevirip yükledim. Eğer izleyecekseniz, Avistaz’daki 1.36GB’lık (1.465.319.424 bayt) sunum üzerinden çevirdiğimi belirteyim. Keyifli seyirler…

My Sassy Girl 2 Türkçe Altyazı – Wo De Ye Man Nu You 2
My Sassy Girl 2 Türkçe Altyazı (Alternatif)Wo De Ye Man Nu You 2

Yorum Yapın

Arts Blogs