ModaSor

< style="text-align: justify;">Modasorİnternetin yaygınlaşması, büyümesi ve gelişmesiyle beraber aradığınız herhangi bir şeyi bulmakta çoğu zaman zorlanabiliyorsunuz, maalesef Google amca her zaman yanımızda olmuyor. Özellikle de aradığınız şey, üstünüze başınıza alacağınız bir giysi, ayakkabı veya benzeri bir eşya ise durum iyice içinden çıkılmaz bir hal alıyor. İnsan bazen bıkacak duruma geliyor, bazen de kendini bir anda youtube’da buluyor.

www.modasor.com sitesi de tam burada devreye giriyor işte. Aklınızda bir ayakkabı var ama nereden alacağınız konusunda en ufak bir fikriniz yok. Veya arkadaşınıza bir saat hediye etmek istiyorsunuz ama hangi firmadan/siteden indirimli alınabileceği, ne çeşit ürünler olduğu konusunda kafanızda sürüyle soru işareti var. Modasor, tek tıkla aradığınız ürünün hangi firmalarda bulunabileceğini, dahası ne kadar güzel indirimlerle evinize gelebileceğini size anında gösteriyor.

Modaya özel ilk arama motoru mottosuyla yola çıkan ekip henüz çok yeni. Geçtiğimiz 1 senedir aktif şekilde hizmet veren sitenin hoş ve kolay ulaşılabilir bir tasarımı var.  Siteye girdiğiniz anda çıkmak istemiyorsunuz. İster mağaza mağaza, ister kategori kategori arama yapabileceğiniz gibi, en çok düşenler, en beğenilenler, günün kampanyaları ve çok satanlar gibi farklı farklı opsiyonlar da mevcut.

Kozmetikten iç giyime, aksesuarlardan çocuk giyimlerine, ayakkabıdan şorta, bikiniden çantaya kadar sürüyle seçeneğe tek tıkla ulaşabiliyor ve aradığınız ürünün çeşit çeşit versiyonlarını farklı farklı sitelerde görme imkanına kavuşuyorsunuz. Mesela diyelim tuttuğunuz takımla ilgili ürünler almak istiyorsunuz, takımın adını arama motoruna yazıyor ve ürünler arasından dilediğinizi seçiyorsunuz. Modasor size sadece sonuçları veriyor, gerisi sizinle alışveriş yapacağınız site arasında…

Arama motorlarının bu denli faydalı kullanılabilmesi gerçekten güzel bir detay. Hele ki internetten alışverişin bu kadar yaygınlaştığı günümüzde bu denli farklı bir iş yapmak elle tutulur bir şey. Siz de internetten kendinize veya etrafınıza bir şeyler alırken indirimlerden faydalanmak ve daha fazla ürüne ulaşmak isterseniz modasor.com kesinlikle ilk tercih edilmesi gereken yerlerden biri. Kaybedecek bir şeyiniz yok, aksine, belki de hiç haberinizin olmadığı bir indirimden veya hoşunuza gidebilecek bir üründen haberdar olabilirsiniz.


Yorum Yapın

Arts Blogs