MJ’s This Is It, 720p olarak sunulmuş bile…

Cover’ın en üstünden de anlaşılacağı üzre, MJ’nin This Is It adlı belgeselimsi filmi internet ortamlarındaki yerini almış, Bluray damgasıyla. 6.55gb gibi bir boyutu var 720p sunumların. İndirip indirmemek arasında kaldım diyebilirim. MJ’ye fanatik şekilde hayran olmayanların indir izle dediği bir yapım mı acaba 250 milyon dolar civarında hasılat elde eden bu film? Yoksa sadece kendisini sevenlerden para koparmak amacıyla yapılmış ticari bir mesele mi?
Gerçekten hiçbir bilgim yok. O yüzden gelecek yorumlara göre download listesine ekleyeceğim veya ekleteceğim daha hızlı arkadaşlara…


4 Comments

 1. Rasim dedi ki:

  >Hic bir sekilde hic bir özelligi olmayan bir filim. Sadece para yapmak icin yapilmis bir filim. Sinamaya gidip izledim, TV de görsem 10 dk sonra baska bir kanala gecerim.

  Sadece konser hazirliklarini gösteren bir belgesel. Hayati hic anlatilmamis. Bir moonwalk bile göremedik ;( Iki tane cümle kullaniyor MJ onlari da 5o kere duyarsin Filmde: "Good bless you" "I love you".

  Tavsiyem: cok merak ediyorsan bir online stream sitesinden bak. Eger bakarsan filmi basindan sonuna kadar baktinmi?

 2. SirEvo dedi ki:

  >Vallaha filme hiç bakmadım, fragman vs. Yorumun için teşekkür ederim.

 3. Kasux dedi ki:

  >piçler adam öldü artık ne kadar para koparsak kardır gözüyle bakıyorlar.özellikle öneriyorum netten indirin hertürlü şeyini michael zaten para derdinde değildi hiç bir zaman, eminim kızmıcaktır da şu an ki sölediklerime.

 4. SirEvo dedi ki:

  >Ohoo acayip kızmış sana, konuştum ben. 😀

Yorum Yapın

Arts Blogs