Reebok’a Marvel Makyajı

Marvel‘in süper kahraman teması son yıllarda öyle bir popülerliğe ulaştı ki aslında şu ayakkabıları görünce hiç şaşırmıyor insan. Hatta olması da gerekiyor gibi bir şey. O kadar çok hayranı olan bir sektörün (bu sadece film değil, çizgi romanlar için de geçerli) bu tarz atraksiyonlara gitmesi süper kahraman fanatikleri için bulunmaz cinsten bir güzellik.

Reebok ne yapsak diye düşünüp Spider-Man, Wolverine, Captain America, Sabertooth, Deadpool ve Venom gibi süper kahramanların adlarıyla özdeşleşmiş temalarını ayakkabılarına monte etmiş. Ortaya da böyle güzel bir iş çıkmış. Ki hani yaşımız geçmese alınıp giyilecek türden bir iş olmuş bu.

Fiyatı, ne zaman çıkacağı henüz belli olmayan bu sınırlı sayıda üretimin Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağını bilemiyorum ama sınırlı olduğunu düşünürsek zor gibi gözüküyor. Tabii hiç belli olmaz, hele ki Avengers’ın gişesinin büyük bir kısmının Abd dışı olduğunu düşünürsek Reebok firması diğer ülkelere de bir güzellik yapmış olabilir. Ne diyorsunuz, hoşunuza gitmedi mi? Kara Dul olanı sevdim ben siyah siyah.

Bu arada bloggerlardan biri ayakkabıları detaylı incelemiş. İlginizi çekerse.


Yorum Yapın

Arts Blogs