Marvel, Devam Filmlerinin Vizyon Tarihlerini Açıkladı

Demir Adam, Thor, Kaptan Amerika ve Hulk’la her sene üstüne koyarak gelen ve bütün karakterlerin aynı filmde toplandığı Yenilmezler‘le tepe noktaya çıkan Marvel, kaldığı yerden tam gaz devam ediyor.

Avengers vizyondayken ikinci filmin geleceğini duyurmuşlardı. Tabii bu sırada karakter filmleri de hız kesmeden kendi rotalarında ilerliyorlar.

  • Iron Man 33 Mayıs 2013
  • Thor: The Dark World8 Kasım 2013
  • Captain America: The Winter Soldier4 Nisan 2014
  • Avengers 21 Mayıs 2015

Tarihleri ve devam filmlerinin isimlerini sevdim ben. Zaten önümüzdeki günlerde Kara Şövalye Yükseliyor vizyonda olacak. Nolan’ın Batman’i için son halka. Birkaç ay sonra da Hobbit geliyor gümbür gümbür. Bize ekmek çok yani.

Demir Adam serisinden gayet keyif alsam da, Thor ve Kaptan Amerika’nın aynı tadı verdiğini söyleyemeyeceğim. Tabii bir de Avengers’da bizi yerlere yatıran Hulk için ayrı bir parantez açmak lazım. Aslında bizim değil, bence Marvel’in açması lazım bu parentezi. Belki de aralarında devam filmini en çok hakeden -veya sil baştan da olabilir- Hulk’dır. Kafalarında vardır umarım da, önümüzdeki zaman içerisinde duyururlar…

Kaynak

Ekleme: Avengers 2 için de vizyon tarihi belirlendi. İlk filmini ayıla bayıla izlediğimiz Yenilmezler 2, 1 Mayıs 2015‘de vizyonlarda olacak.Yorum Yapın

Arts Blogs